Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi ideig marad bedurranva...

Mennyi ideig marad bedurranva a karom?

Figyelt kérdés
Másfél hete kezdtem el edzeni, hétfőn edzettem bicepszre, és három napja úgy be van durranva a karom, hogy az alap 33cm helyett most 35,5cm. Jó érzés,hogy egy edzéstől így bedurrantam, de jobb lenne ha vissza menne, izomlázam is van. Szerintetek ez normális?

2017. okt. 5. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Túlerőltetted, nagy valószínűséggel sérülés lesz a vége.
2017. okt. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem fél óra a bedurranas kb, utana elkezd visszaallni. Sztem is tuleroltetted kicsit.
2017. okt. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Általában addig, amíg ki nem durran.
2017. okt. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De az az érdekes, hogy edzés után aznap még le is ereszkedett, de ahogy felkeltem a következő nap, azóta nagyobb.
2017. okt. 5. 17:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Az izomlaz egy gyulladasos allapot, a gyulladas pedig azzal jar, hogy a szervezet vizet vonz oda. pl elvagod az ujjad, akkor kidudorodik,es kipirosodik. ott is a viz miatt dudorodik ki. remelem ertheto :D
2017. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, értem, és köszönöm a válaszokat. De ez ugye nem komoly probléma és elmúlik pár nap alatt?
2017. okt. 5. 23:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Kezdőknél ez normális. Az izom elkezd működni, megszívja magát táplálékkal, megnyílnak a kapillárisok. Ha kihagyok valamennyit, nekem is szépen beduzzadnak az izmaim az első edzés után, napokig. NE aggódj, elmúlik az izomláz
2017. okt. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!