Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit vennétek neki szülinapra?

Mit vennétek neki szülinapra?

Figyelt kérdés

Szóval ismerősömnek szülinapja lesz.

19 éves fiú. Kondizik, elég szépen. Ezen kívül nagyon állatbarát. Úszik. Bmx-ezik. Játszik CS:Go, minecraftot. Egy tökéletes ajándékot szeretném neki venni max 30ezer forintért, az alábbiakból kiindulva. Inkább a kondizással kapcsolatosan kell ajándék.

Előre is köszönöm a normális válaszokat

11. 05-ig van időm megvenni/megrendelni.



2017. okt. 7. 21:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A teremben is szokott lenni öv,amit lehet használni.
2017. okt. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

En egy gymbeames tereomintas ovnek nagyon orulnek.. nagyon tetszik. Illetve zero kalorias oalacsinta ontet vagy csokiontet ezek is jok. Bar ha nekem egy shakert venne valaki mar annak is orulnek.. :D sose kaptam semmi ertelmeset.

Illetve 10ml propival ha megdobna egy csaj tuti felesegul vennem 😁

2017. okt. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Terepmintas* es palacsintaontet* bocs
2017. okt. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
23%
Gyökerek! Miért pontoztatok le? Fogadjunk azt se tudjátok mi az a TRX!
2017. okt. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
De, tudjuk, pont azért írtuk hogy hülyeség. Amúgy meg nekem nem kéne sok, egy jó felhúzó gurtnival boldog lennék. De az öv is tökéletes választás, de ha tényleg 30ezer, akkor én abból súlytárcsákat kérnék :D
2017. okt. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Jó barátod lehet ha 30.000-ret szánsz rá. De egyébként igen, egy kiegészítő az edzéshez jobb mint valami tápkieg.
2017. okt. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egy kiegeszito nem jobb mint a tapkieg. A feherje sose eleg, ugyis mindig elfogy, azzal nem tudsz melleloni. A kiegeszito meg aki komolyan gondolja az mar ugyis vasarolt maganak gurtnit, ovet bandazst stb
2017. okt. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!