Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek jó ez az összeállí...

Szerintetek jó ez az összeállítás?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link] (ebből kettőt)

mellé vettem 24 kg csirkehúst egy hónapra meg rizst.

mi a véleményetek? tömegelés lesz.

2 éve kondizok, most volt egy 2 hónapos kihagyásom, munkahely miatt.



2017. okt. 8. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges ennyi tápkieg. A hús meg attól függ, hogy miket eszel mellé. Nekem kb két hónapra is elég lenne ennyi csirke.
2017. okt. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hat azert napi 700 g csirke kell.Nem tudom mennyire nyomod komolyan, meg hogy mennyit ertesz hozza de heti 5 kg csirket illene megennie egy kondisnak.egybekent ezek a leghasznosabb cuccok.

de esetleg ha valamit kifelejtettem akkor szoljatok, azert irtam ki a kerdest ;)

2017. okt. 8. 14:19
 3/9 BlodDrunk ***** válasza:

Miért kell 700g csirke:?D meg mi az hogy illene annyit megenni:?D


Létezik más fehérje forrás is,ami még jobb is sokkal mint a csirke,nem kell csirke rizsen élni mert rohadt unalmas már 1 hét után is.


Multi pro mellé tök fölösleges az a magnézium.

Béta alinin szintén fölös.


Fehérjéből van jóval olcsóbb is,de ha nem számít a pénz akkor oké.

2017. okt. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

na mutass olcsobb minosegi feherjet 😃

myprotein oke tudom az olcsobb de nekem nem jon be

Csirkenel jobb feherjeforras? marhaus, draga es egy heten 2-3x van ertelme enni mert megterheli az emesztorendszert. beta alanin segit regeneracioban, csokkenti a faradtsagerzetet(4500 ft korul van, nemsok nekem de kinek mi).

2017. okt. 8. 15:02
 5/9 A kérdező kommentje:
etkezeshez: nekem nem unalmas, nekem az etkezesnel nem az izek szamitanak(nyilvan ne legyen szar ize) hanem hogy a megfelelo tapanyagokat bevigyem. szoktam enni egyebkent barnakenyeret, extrudalt rudat. Mennyire uzod komolyan ezt a sportot?
2017. okt. 8. 15:05
 6/9 anonim ***** válasza:

-Multi-pro mellé nem kell calcium-magnézium, van benne elég.

Viszont, ha szeretnél még ezenkívül bevinni, akkor a scitecessel jobban jársz, mert ott is 17ft-ra jön ki egy kapszula, de az egy kapszulában 500ca és 250mg van a A biotechesben meg 3 kapszulában van 1000ca és 350mg.

-Fehérjéből vannak olcsóbbak: Protein Buzz, MHN whey, de ha neked a scitec ízlik, akkor vedd azt.

-kreatin mehet napi 5-8 gramm folyamatosan.

-beta-alanin szerintem felesleges.

2017. okt. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ertem, koszi
2017. okt. 8. 17:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha van egy rakás felesleges pénzed, azt csinálsz amit akarsz.
2017. okt. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolso! Nincs, de szeretnek fejlodni. Ezeknek az arat egy het alatt megkeresem
2017. okt. 9. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!