Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak, hogy ne hízzunk?

Mit csináljak, hogy ne hízzunk?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy kb 2 éve elkezdtem sütögetni és kb pár napja minden nap 2-szer sütök. Nem bírok leállni, egyszerűen kikapcsol, megnyugtat ha a konyhában sertepeltélek. Viszont a szobatársam kockahasa sínyli ezt meg. Nincs ideje sportolni annyit tanul és valljuk be a meleg pogi illata kit nem hoz lázba? Nem akarom kidobni az ételt, de nem tudom mit kezdjek. Nincs valami RÖVID gyakorlat ami segít?

2017. okt. 8. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Kb 5 perc becsomagolni és átvinni a szomszédnak vagy elbartelezed húsra ;).
2017. okt. 9. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán vagyunk vele jó kapcsolatban. :D
2017. okt. 9. 06:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Süss olyat, ami kb. ideális étel az étrendetekbe, mi ezzel a gond?


Én még ketogén diétában is tudok sütiket enni úgy, hogy tudjak szálkásítani (sőt, a csokitortám az egyik legjobb szálkásító ételem, remekül laktat, elég egy leves elé és annyi. nyilván nem cukros és a liszt is kevés benne, de minden rendes piskóta tojás alapú), szóval te nehogy ne tudd megoldani.

A normál pogácsa is OK, ha nem az ételei mellé eszi a szobatársad, hanem étkezésnek. Akkor van gond, ha olyan, mint én s nem laktatja a szénhidrát. De az emberek zöme szénhidrátosan eszik. Amíg a makróiba belefér, amit sütsz, s a tápanyagbevitelt sem tolja el a süti, nem lehet nagy baj. Ha neki sok a zsír, akkor egyen keveset vagy változtasson makrókat. Olyan nincs, hogy a pogácsa automatikusan hizlal. A kalóriatöbblet hizlal.


Vagy... Süss lapos kis sütiket, akár ami jól eláll. Formázgasd őket, akármi, így sok melóból kevés kalóriás cuccod lesz, mert egy nagy tepsi is csak egy kis kupac lapos kekszet fog tartalmazni, amiket sok esetben jó messzire kell egymástól tenni, mert nőnek...


A pogácsa, na az tartalmasabb, azt ne süss naponta...

2017. okt. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :D Az a baj, hogy esténként látok neki sütni és kb 8ra leszek kész. De már van megoldás, ha sokat csinálok viszek az osztálytársaimnak.
2017. okt. 9. 18:29
 5/5 anonim ***** válasza:

"Hát nem igazán vagyunk vele jó kapcsolatban."

No, akkor itt a ragyogó alkalom. Átmész egy pár sütivel, és kibékültök. Egy jó szomszéd nagy áldás, hidd el.

2017. okt. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!