Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » E három fehérje közül melyiket...

E három fehérje közül melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok, de sajnos keveset eszem és érzem is. Szeretnék edzés mellé pótolni egy kis fehérjét. E 3 közül melyiket ajánlanátok? A kevésbé nagy márkájú is megfelelő?


[link]

[link]

[link]


Előre is köszönöm!



2017. okt. 11. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
A harmadikat
2017. okt. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Off: Nekem nincs tapasztalatom ezekkel, de az oldalon elég sok van, szerintem a 3.-nak eléggé jó az ára, mondjuk nem hallottam még róla.
2017. okt. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A harmadik rohadt jó.
2017. okt. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Cortez70 ***** válasza:
Mindegy. Ár miatt a 3.
2017. okt. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 3.árban szuper. De 3kilós kiszerelés... saját tapasztalat, hogy hamar rá lehet unni az ízére. Én ezért mindig 3db 1kg-ost rendelek különböző ízekben, és váltogatom őket. Itt jókat találsz: stillmass.eu
2017. okt. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Cortez70 ***** válasza:
stillmass régen jó volt, de már sokan panaszkodnak rá.
2017. okt. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A harmadikat ajánlom neked, mert a minősége jó, és árban is elfogadható.
2017. okt. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek ment a zöld! :) Eldőlt a dolog, hallgatok rátok.
2017. okt. 13. 02:28
 9/9 tap bela ***** válasza:

Protein buzz

ez az összetétel:

whey protein concentrate, Amino Acid Blend [BCAAs (L-Valine, L-Isoleucine, L-Leucine), L-Glutamine, Amino Tripeptides (Glycine-L-Alanine-L-Valine, Glycine-L-Lysine-L-Valine)], cocoa powder, inulin, coconut oil, thickener (carboxy methyl cellulose), emulsifier (soy lecithin), flavour, sodium chloride, sweetener (sucralose), vanillin



Mit keres a fehérjében kókusz olaj, és hozzáadott glicyn. Ja hogy krémes legyen? Talán. Ha hozzáadottként van benne amino, akkor az mennyi, mert nem látom külön a felsorolást. ÉS akkor most mennyi benne a valós fehérje?

2017. nov. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!