Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet tornász testalkatom?

Hogyan lehet tornász testalkatom?

Figyelt kérdés
Miylen étrend és edzés módszer szükséges hozzá? Nem szeretnék két ajtós szekrény lenni, hanem egy esztétikus, alalot szeretnék, olyan jellegűt mint amivel a tornászok rendelkeznek. Szeretnék hajlékony és mozgékony maradni, nem szeretném ha kötöttek lennének az izmaim.

2017. okt. 24. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Menj el tornászni/street workoutozni.Vagy kezdj el erőemelő edzést és tartsd magad alacsony testzsírom.
2017. okt. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az erőemelő edzéstől nem épp tornász fizikuma lesz, hanem nagy lába és segge, ami amúgy a tornában és a street workoutban is hátrány.
2017. okt. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szálkásítással .
2017. okt. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tornászás edzésre nincs lehetőségem itt a közelben. Street workout pedig nem az én műfajom. Edzőterembe járok, 8 hónapja jelenleg tömeget növelek. Akkor pontosítanám a kérdést. Az edzőteremben milyen gyakorlatokra menjek rá inkább hogy tornász testalkatom legyen?
2017. okt. 24. 16:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez elsősorban a testalkatodon illetve az étrenden múlik.

Nekem például inkább tornász mint testépítő kinézetem van, bármennyire is nem ez a célom, egyszerűen ektomorf vagyok és még a legkeményebb tömegelésem alatt is 10,5%os testzsírom volt. Tömegelek azóta is amúgy, de már nem tömöm magam feleslegesen, sokkal több bajom volt akkoriban a gyomrommal mint amennyi rám jött. Ennyi, nekem ilyen alkat jutott, de lehet később jobban tud rám jönni majd a tömeg.


Szóval ha ektomorf vagy kb ehetsz akármennyi zsírt meg szénhidrátot, ha meg nem, akkor ezeket ne vidd túlzásba, amúgy meg kardiózz a kondi mellett, meg ne csak alibi nyújtást végezz edzés után, sőt lehet külön nyújtóedzésed is 1x-1x pl otthon.

2017. okt. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaj attól te sosem félj hogy két ajtós szekrény leszel! :’D Ugyanaz a testepites edzes es étrend, életmód jó erre.
2017. okt. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!