Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyit kéne még fejlődnöm,...

Mennyit kéne még fejlődnöm, hogy jó eséllyel indulni tudjak egy kisebb magyar men's physique versenyen? (KÉP)

Figyelt kérdés

bocsi hogy ilyen sok fényesség és kontraszt változtatás van a képen, de muszáj volt, hogy picit jobban látszodjon a helyzet. 20 hónapja edzek, 78 kiló, és 168 centi vagyok, eddig naturál (igen, raktam már ki képet korábban, én vagyok az) segitő/épitő kritikát, és őszinte véleményt kérek! köszi! (jelenleg tömegelek, tudom hogy száradnom kellene, de azt majd nyáron)


[link]


[link]


[link]



[link]



2016. febr. 5. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Magasságban kellene kb 15-20 centit felszedni a fizikhez.A fizik nem az alacsony srácok kategóriája.A tied a testépítés,esetleg az athletic.
2016. febr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
vigh domonkos sem sokkal magasabb, mégis eredményes. ha több több induló van, pedig van súlycsoport. de amúgy igen, többször megkapom hogy inkább erőemelés vagy BB, meglátjuk. egy egész gyogyszertárat viszont nem szeretnék magamba nyomni, de meglátjuk mit követel meg a jövő
2016. febr. 5. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem a te kategóriád, nem épp olyan a fizikumod, ami oda illik, body-ba, kis tömeggel, pl tehetségkutatón többre mennél.
2016. febr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cortez70 ***** válasza:
Vékonyabb derék kell sokkal, valamint szélesebb, golyószerű vállak, a mellizom meg le van még maradva.
2016. febr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!