Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy edzek? Hogyan állítsak...

Hogy edzek? Hogyan állítsak össze edzéstervet ezekből?

Figyelt kérdés

Nem a szó szoros értelmében vett testépítés érdekel inkább az erőfejlesztés.(esetleg erőállóképességgel váltakozhat pár havonta az edzés) Jöhet izomnövekedés,de nem az a cél !


Nem tudom,hogyan edzek.


Pavel Tsatsouline edzései tényleg annyira jók?


Összeraknak nekem valaki heti 3 napra egy edzéstervet az

Erőt, egészséget,a Kőkemény hasizmok,Fegyencedzés,erőemelő edzésekből?


A következő gyakorlatok és izomcsoportok érdekelnek.

Törzs mindenek előtt,gerincmerevítő, vállak,has, elemelés, mellről nyomás,fej főlé nyomás,húzódzkodás.


Annyi féle gyakorlat van,hogy azt sem tudom hol kezdjem. Mindenből ki kellene venni párat és azt csinálni. Na de rendszerbe foglalni....


A lapocka körüli izmokat meg kellene erősítenem,de a széles hátizmot nem növelném, a lepke nem kell.


Tud valaki segíteni??


Szeretnék edzeni,erősödni csak nem tudom hogyan.

A kettlebell nem érhető el a számomra és hozzáértő segítő társ sincs,mert a környezetemben nem ért hozzá senki,nem is érdekli őket a rosszul végrehajtott gyakorlatok káros hatása.



2017. okt. 25. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezdd a legalapvetőbb gyakorlatokkal: guggolás, emelés, fekvőtámasz, húzódzkodás, függeszkedésből lábemelés. Nem írtad, hol edzenél. Teremben? Otthon? Fitneszparkban?
2017. okt. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egy pici kis teremben edzek ahol mindenki csak a méretre hajt rá.

Nem vagyok már kezdő.

Visszafejlődtem,mert hanyagoltam a dolgot.

2017. okt. 25. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!