Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés közbeni rosszúllét...

Edzés közbeni rosszúllét mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam konditerembe és edzés közben enyhe hányinger és szédülés jött rám. Eddig nem történt ilyen, bár kicsit keményebben edzettem mint idáig. Az egész napos étkezésem sem volt vészesen kevés. Köszi.

2017. okt. 28. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
mikor elősször voltam kondiba akkor nekemis volt, de 2. nap már nem
2017. okt. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Klanwarrior ***** válasza:

Nekem az edzés előtt elfogyasztott túl zsíros kajától fordult elő ilyen.

Ha mondjuk lábaztál, vagy felhúztál, és övet használtál, akkor akár attól is lehetett, hogy összenyomta a szerveidet az öv, amitől a vérnyomásod is ingadozott (felvétel, levétel), ettől szédülhettél is. Ennyi jutott eszembe.

2017. okt. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az edzéstől is van.


Étkezés után sose edz, a belekbe nem tud elég vér áramlani mivel a használt izomcsoporthoz kell ez nyomást eredményez és hirtelen kijön anyu spagettije a pulcsira.


Lélegezz mélyen és egyenletesen edzés során.(leginkább szájon vedd a levegőt.ez a légzéstechnika a tüdő átmérőjét is elősegíti ami nagyobb mellkast jelent yeee)Ennyi ugrik be hirtelen.Ha folyamatosan előjönnek a tünetek, akkor menj el orvoshoz.


Erő legyen veled!

2017. okt. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!