Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakorlattal tudnám...

Milyen gyakorlattal tudnám növelni a mellizmom?

Figyelt kérdés
Felületesen azért már utánanéztem a dolognak és mindenhol a fekvőtámaszt írják, esetleg a felülést. De nekem egyik sem használ. Nem is az, hogy nem növekszik, de nem is érzem, hogy megeröltettem volna. Nincs izomlázam mellemnél, csak a vállamnál és a hasamnál. Valószínűleg azért mert egyáltalán nincs mellizmom és én tudat alatt ezeket a mozgásokat más izmok használatával oldom meg. De van-e olyan mozgás amivel elkezdhetném kiépíteni a mellizmom, legalább, hogy egy kicsi legyen?
2017. okt. 31. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Fekve nyomás.
2017. okt. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fekvenyomás. Amúgy ki az az aberált barom aki a felülést ajánlja mellizomra?? :Ő :O
2017. okt. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De az nem ugyanaz mint a fekvőtámasz?
2017. okt. 31. 11:12
 4/9 anonim ***** válasza:
saját testsúllyal edzel?
2017. okt. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Klanwarrior ***** válasza:
Nagy súlyos összetett gyakorlatok kellenek progresszív terhelésnövekedéssel, és jó étrenddel. Nem felülés meg fekvő. És ha jól is akarsz kinézni, akkor teljes testre eddz...
2017. okt. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgylátom az ész meg az izom hasonló arányban van...
2017. okt. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mi a probléma kedves utolsó?


Azért csak mellre edzek mert csak onnan hiányzik látványosan izom. Régebben atletizáltam, szóval a lábaimma nincs gond. És a karom/vállam is rendben van.


Szóval akkor a fekvenyomás megoldja a problémám? Csak mert logikus belegondolva nem sokban különbözik a fekvőtámasztól. Annyi hogy az terhele a végtagokat is, meg a hátat. De mellre ugyanúgy kellenne hatnia mindkettőnek, nem?


Még a tárogatást olvastam ami sokat segíthet.

2017. okt. 31. 14:44
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja és igen, saját testsúllyal edzek.
2017. okt. 31. 15:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Táplálkozás rendben van? A fekve nyomás nagyon jó, de nekem jobban fejlődött tárogatás egykezes súlyzóval. Géppel való tárogatás közel sincs hozzá. Saját súllyal való edzésnél a fekvőn kívül talán még a tolódzkodás.
2017. nov. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!