Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért lett mostanában ilyen...

Miért lett mostanában ilyen elterjedt ez az ún. push/pull/leg edzés?

Figyelt kérdés
Itt a gyk-n is már mindenki ezt ajánlgatja.Szerintem egyáltalán nem jó.Nekem pl.fekvenyomás után egytalán nincs erőm arra,hogy fej fölé nyomjak.Vagy felhúzás után sem megy jól az evezés.Akkor meg mi értelme van egy gyakorlatnak,ha nem tudjuk teljes erőbedobással csinálni?Semmi.Sokkal nagyobb létjogosultsága van a teljes testes AB edzésterveknek.

2017. okt. 31. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy kell egy bizonyos mennyiségű idő, amíg hozzászokik a tested? Vagy szerinted az edzés úgym egy, hogy lemész és ötödik próbálkozásra már tökéletesen, nagy erőbedobással nyomni kell a feladatokat? Először szokj hozzá. Még azután is előfordulhat, hogy nem úgy megy ahogy akarod. Nekem volt olyan, hogy egy már 5 éve csinált edzés nem ment hetekig, mert nem voltam oylan passzban.
2017. nov. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Itt minden értelmes ember az AB-t ajánlhatja, nem a push pull leg-et.
2017. nov. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Cortez70 ***** válasza:

Nekem sem annyira jön be.

Viszont az A-B edzes az nem teljes testes, hanem kétfelé bontott. Teljes testesnek azt nevezzük, ha minden edzésem minden izomcsoportra edzel.

2017. nov. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Gondolom a kérdező és a #2-es válaszoló olyan sokat edzett már push-pull-leg felosztásban, hogy.... csak rávágják, hogy az egyik jobb a másiknál


De elmondom, hogy nincs csoda edzésterv. De vannak jó tervek, jó felosztások, mind az A-B és mind a Push-Pull-Leg jó lehet. Kinek mi jön be. Ennyi, attól, hogy neked nem jött be, nem kell leszólni a tervet.

2017. nov. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért lenne az A-B kétfelé bontott?Az ICF5x5 is A-B,mégis teljes testes..
2017. nov. 1. 13:54
 6/9 Cortez70 ***** válasza:
Attől amit írtam.
2017. nov. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Cortez70 ***** válasza:
Icf valoban teljes testes, mert edzel minden izomra edzésenként. De nem minden A,B teljes testes, sőt a legtöbb nem az.
2017. nov. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De akkor minden teljestestes AB
2017. nov. 1. 15:09
 9/9 Cortez70 ***** válasza:
Nem, csak ha különbözők a gyakorlatok.
2017. nov. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!