Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vettem egy Robust Plus súlyzós...

Vettem egy Robust Plus súlyzóspad + rúd + 35kg súllyal! Edzéstervre lenne szükségem! Kaphatok egy edzéstervet?

Figyelt kérdés
Vettem egy Robust Plus súlyzóspad + rúd + 35kg súllyal. De a neten sehol nem találok edzéstervet hozzá. Én egy 80kg 179cm pasi vagyok aki kb 10 éve járt utoljára edző terembe. Most szeretném itthon elkezdi alapokat ehhez kéne segítség. Valaki tudna írni egy általános edzéstervet amit ezzel géppel és 1 kezes súlyzókkal el tudok itthon végezni?

2017. nov. 3. 15:02
 1/1 Cortez70 ***** válasza:

Heti 3.teljes testes terv kell. Minden edzésen minden izomcsoportra 1-1 alapgyakorlat. Pl: guggolás, fekvenyomás, evezés rúddal vagy egykezessel, mellről nyomás rúddal, bicepsz állva rúddal. Tricepszre fekve homlokra engedés rúddal vagy ülve egy egykezessel tarkóhoz, hasprés, egylábas vádlizás.

Mindenből 3-4 munkasorozat, akkora sülyokkal, amivel megy kb 10 ismétlés soroztonként. Később majd nagyobb súlyokkal 6-8-as ismétlésszámok legyenek.

Venni kell majd további tárcsákat, merf kevés lesz ez nagyon hamar.

2017. nov. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!