Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 2 alkalommal járok...

Heti 2 alkalommal járok konditerembe. Sajnos több időm nincs eljárni. Ez esetben lehetséges, hogy 3000 kalória kell nekem tömegeléshez?

Figyelt kérdés

187 cm/65 kg vagyok. Heti 2-szer edzek. Egy alkalommal körülbelül 1 órát. Hétfő-Csütörtök edzésnapok.


Hétfő: mell-váll-tricepsz-has


mell:

- fekvenyomás egyenes padon 4 sorozat


váll:

-mellről nyomás 4 sorozat


tricepsz:

-tricepsznyújtás fejfölött 2 sorozat

-csigás letolás 2 sorozat


has:

-hasprés 4 sorozat



Csütörtök: hát-bicepsz-láb


hát:

-mellhez húzás szélesen 2 sorozat

-kábeles evezés 2 sorozat


bicepsz:

-francia rudas bicepsz 2 sorozat

-kalapács bicepsz 2 sorozat


láb:

-lábtolás 4 sorozat


vádli:

-ülő vádli 4 sorozat


2017. nov. 5. 19:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Kevés ennyi sorozat, ha csak heti 2-szer van időm edzeni? így is beletellik 1 órába az edzés.
2017. nov. 5. 19:38
 2/4 Cortez70 ***** válasza:

Heti összsorozat a nagyobb izmokra 12-14,.kisebbekre 8-10 ami szerintem jó, persze van aki fejlődik kevesebbel is. Majd látod

A kaloriaigény is egyéni, gyors anyagcserével kellhet 3000. Ezt is ki kell tapasztalni, előre nem tudni.

2017. nov. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha kevesebbet eszek, mint kb 2800-3000, akkor erőtlen vagyok és fáj a fejem, nem tudok normálisan koncentrálni. Akkor ez gondolom azt jelenti, hogy kell nekem ennyi.
2017. nov. 5. 19:58
 4/4 Cortez70 ***** válasza:
Igen, neked akkor simán kell ennyi.
2017. nov. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!