Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok, mik a legnagyob...

Mit gondoltok, mik a legnagyobb előnyei, pozitívumai a testépítésnek?

Figyelt kérdés
A szokásos közhelyek helyett a személyes meglátások, tapasztalatok érdekelnek. Köszönöm előre is!

2017. nov. 8. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Magabiztosság, jobb kinézet ,erő, jobb közzérzet.
2017. nov. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem az volt a célom, hogy jobban nézzek ki. Izmosabb akartam lenni, mert elég vékonyka voltam. Férfiasabb testalkatot szerettem volna, 45-ös kart, széles vállakat, vastag combokat stb.

Hangsúlyozom, hogy MAGAMNAK akartam tetszeni és nem MÁSOKNAK. Ugyanis, valaki szerint már így is ki vagyok gyúrva, mások szerint még bőven kell gyúrnom, legalább mégegyszer ennyit, de a legtöbb embert nem érdekli a testalkatom szerencsére :D

Én úgy érzem hogy jól haladok a célom felé, persze még rengeteg munka vár rám :)

Szerintem 30-40 év múlva is edzeni fogok, nyílván 2-3 év múlva visszább veszek az egész edzésből, csak szintentartást csinálok majd.

2017. nov. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor előreengednek a sorban, és rég nem kérdezte meg buszon vénasszony, hogy átadom e a helyem... akkor sem ha épp 2t foglalok.
2017. nov. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy híres sportolót idéznék, ha nem haragszol: "Az edzés (legalább) ad egy gerincet" - Füzessy Tibor

Én így tudnám összefoglalni egy mondatban.

Magabiztosságot, jobb kedved, közérzetet, erőt adott. Én úgy érzem, így teljes az életem. Tudom, hogy miért kelek fel reggel, hogy mit élvezek az életben, mi lendít túl egy egy rosszabb nap. Meg persze a jobb kinézetet sem lehet kihagyni. :)

2017. nov. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha éppen minden sz*r a napomban, akkor is legalább tudom, hogy az egészségem és a fizikumom jó.

Ez sokat számít, még ha nevetséges is :D

2017. nov. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a kinezet.
2017. dec. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sok mindenre megtanít: elszántság, akarat ilyenek, és ez még nem fanatizmus. Megtanít küzdeni, elsősorban magad ellen, mikor nincs kedved edzeni, és mégis lemész a terembe, edzel egy jót, és azt mondod: de kár lett volna kihagyni...

Ezenkívül önfegyelemet is tanít szerintem, meg kitartani.

Aztán lesz egy jobb fizikumod, amitől nő az önbizalmad, és jobb lehetsz bármiben, illetve majdnem minden sport alapja a fizikai erőnlét, ez mindig jól jön.:-)

2017. dec. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!