Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 5 hónapja edzek. Vélemény a...

5 hónapja edzek. Vélemény a jelenlegi állapotomról? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]


81,5 kg vagyok (75 kg voltam 5 hónapja), 15% (vagy néha az alatti) testzsír, 33,5 és 34-ről 38,5 és 39cm-es karok.


Gyengeségem a mellizmom, amire jelenleg fekvenyomást +mellre tolódzkodást + kézi tárogatást végzek.


A kérdésem az lenne, hogy látszik-e ránézésre egyáltalán hogy kondizok vagy felesleges folytatni?



2017. nov. 11. 23:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, látszik már rajtad hogy kondizol!

Én is kezdő vagyok és sokat olvastam a neten erről.

Úgy tudod rövidebb idő alatt látványosabbá tenni az izomzatod ha mar megvan az alacsony testzsir % akkor kell nehezebb súllyal kevesebb sorozatot kezdeni !Az Étrend is eléggé nagy szerepet vállal ebben, ha komolyabban akarod csinálni akkor egy személyi edzőtől kérj étrendet és segítséget, de ha nem akarod olyan komolyan akkor figyelj arra hogy sok fehérjét vigyel be a szervezetedbe!!

(Ha nagyon komolyan heti 4-5x lejársz akkor 2-3 év alatt meglehet az álomtest ;) (De akkor figyelj az ÉTRENDRE!!))

Remélem tudtam segíteni, ha bármit rosszul írtam nyugodtan javítsatok ki.

2017. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Mellizomra csinálj áthuzast meg fekvenyomast pozitivba, sokat segíthetnek a fejlődésben. Egyébként igen látszik, 5 hónap után ez egy átlagos kinézet, folytasd batran.
2017. nov. 17. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat és tippeket, akkor bővítem a repertoárt és folytatom az edzest:-)
2017. nov. 17. 08:38
 14/14 anonim ***** válasza:
Sok erőt, sporttárs. Miért lenne felesleges folytatni?
2018. jan. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!