Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin szedése így jó lesz?

Kreatin szedése így jó lesz?

Figyelt kérdés
Folyamatosan szeretném szedni és nem kúra szerűen. Az úgy működni fog hogy 5 hónapon keresztül megy a folyamatos szedés majd 1 hónap szünet? Vagy legyen inkább 4 hónap folyamatos szedés és 2 hónap szünet?

2017. nov. 16. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó de nem is kell szünet.
2017. nov. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BlodDrunk ***** válasza:

Annyi a lényeg hogy szénhidrátos kaja előtt menjen be,szünet nem kell,mehet végig tömegelés alatt.

Szálkásításkor is mehet akár,de ott jobb az l-carnitine

2017. nov. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell szünet, mehet folyamatosan. Én edzés előtt és után szoktam 5-10 gramm közötti adagokat bevinni, pihenőnapokon meg reggel es valamelyik étketéshez
2017. nov. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt én tavasszal kezdem el szedni és ősszel már alig van hatása. Utána ha kihagyom egy két hónapra, akkor megint gyorsan hat.


Azt mondom, három hónapnál tovább egyfolytában ne szedd, aztán egy-két hónapot ki kell hagyni. Utána megint lesz jó hatása egy ideig.

2017. nov. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!