Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin szedése edzés előtt. (? )

TheMartin03 kérdése:

Kreatin szedése edzés előtt. (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy megtaláltam ezt a kreatin nevezetű csodaszert, és most fogom először alkalmazni a közeljövőben. Olvastam hogy szénhidrát evése előtt ajánlott szedni... És azt is olvastam, hogy edzés előtt és/vagy után... Tehát ha én edzés előtt akarom szedni, akkor most hogy is van? Edzés előtt megiszom, és be kéne vinnem valami szénhidrátot és akkor lenne igazán jó?

Vagy hogy működik ez a dolog, valaki lenne kedves és elmagyarázná egyértelműen?

Köszi szépen! :D



2016. szept. 4. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
2016. szept. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 likebike ***** válasza:
Ez nem csodaszer,ha nincs kajád,nem fogsz rendesen fejlődni.Amúgy meg olvasd el,amit linkeltek.
2016. szept. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Remélem nem gondoltad komolyan, hogy én komolyan írtam a "csodaszer"-t...

Mellesleg köszi:)

2016. szept. 4. 11:35
 4/7 likebike ***** válasza:
Dehogy gondoltam komolyan:DDD.
2016. szept. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindegy mikor szeded, nincs konkrét azonnali hatása, felszivodik, és napokig raktározódik, mindegy h reggel vagy délbe vagy este megy...
2016. szept. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Csak azért érdekelt, mert sokan mondják hogy edzés előtt, és után érdemes elsősorban bevinni.

2016. szept. 5. 20:32
 7/7 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy, sok mindent mondanak, aminek nincsen valóságalapja.
2016. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!