Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen olyan gyakorlatok...

Milyen olyan gyakorlatok vannak (ha egyáltalán léteznek) amelyek CSAK a mellizmot edzik?

Figyelt kérdés
A mellizmaim kivételével a felsőtestem minden szegletével meg vagyok elégedve, de valamiért a mellizmokat nem tudom kellőképpen megedzeni. Úgy tudom edzeni, hogy a karom is nő vele együtt, pl fekvenyomás, tárogatás, széles fekvőtámasz, de nem szeretném, hogy a karjaim nagyobbak legyenek, mert akkor aránytalan lesz a testem.

2017. nov. 16. 17:11
 1/9 A kérdező kommentje:

Jelenleg ez a helyzet.. csak, hogy tudjam szemléltetni, hogy miből indulunk.


[link]


Nem szeretnék ettől nagyobb karokat igazából, úgy gondolom már így is aránytalan a mellizmaimhoz képest.


Valamit nyilvánvalóan nem jól csinálok, ha tovább folytatnám ugyanígy, akkor kb így néznék ki: [link]

2017. nov. 16. 17:17
 2/9 anonim ***** válasza:

Izolált gyakorlatok, pl. tárogatás.


Vagy a fekvenyomással sincs probléma, végezd az alsó szakaszban csak, amíg nem kapcsolódik be a tricepsz és a váll.

2017. nov. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Folytasd amiket csinálsz most, végezz vagy 30 ismétlést egy számodra közepes intenzitású súllyal, hogy gyakorold a mozgást a mellizom dolgozzon. Amúgy nem lesz aránytalan tőle a tested a 2. kép meg nem rossz forma. Talán a gépen tárogatás kapcsolja ki legjobban a kar izmait és a mellizom dolgozik legjobban.
2017. nov. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem aránytalanul nagyok a karjaid, sőt.. Izolált mellgyakorlat nincs, a karjaidat mindenképpen használnod kell, de akkor keress olyat, ahol nincs karhajlítás, mint a fekvenyomásnál vagy a fekvőtámasznál.
2017. nov. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, egy idő után nem fog úgy fejlődni a karod.
2017. nov. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a tolódzkodást(+súllyal is), és ezt:

https://www.youtube.com/watch?v=jBDRY89Xt78

2017. nov. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A mell egy olyan izom, ami natural nem szeret nagyra nőni... akit elrettentésként linkeltél srác, neki sem lemaradva van, egyszerűen ő is naty... ilyenek a tapadásai, ilyen és kész... ha nagy izommelleket akarsz az natural nem lesz.
2017. nov. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

2. válaszoló, aki ezt írta:

"Vagy a fekvenyomással sincs probléma, végezd az alsó szakaszban csak, amíg nem kapcsolódik be a tricepsz és a váll."


[link]


Így gondoltad?


Köszönöm előre is!

2017. nov. 17. 13:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg a legújabb BBTV-t, nagyon jó fekvenyomás oktatás van bent!
2017. nov. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!