Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 57 kilóval, nehezen hízóként,...

Totykaaa kérdése:

57 kilóval, nehezen hízóként, szerintetek hogy kezdjem a testépítést? Milyen intenzítással, illetve módszerekkel? Milyen táp. Kiegészítőkkel? Olvassátok el!

Figyelt kérdés

Kb.15éves korom óta 55kg körül mozog a testsúlyom, ami nagyon kevés a 175cm-es magasságomhoz.

16éves korom óta építőiparban dolgoztam kisebb kihagyásokkal, amit most hagytam abba (a cég irodistája lettem) kb. 6-8 hónapja. Mindig tervbe volt hogy hízok, de sosem volt rá időm, se elhatározás egészen mostanáig.25 éves leszek, heti 500-600km vezetek, szinte semmi időm nincs magamra és az étkezésem se rendszerezett. Amikor épp van időm, harapok valamit, és általában este kajálok be rendesen (ez látszik is a hasamon mostmár). Mindig szálkás voltam, és a testalkatomat meghazudtolva, rendkívűl erőteljes. Ha kellett két 25kg-os zsákot a földről együtt felemeltem a vállamra, és akár a tizedik emeletre felvittem lépcsőn. Kb 3x elkezdtem a kondit, de az első hónap után mindig abba maradt. Legutolsó próbálkozásnál mellbe 50kg-mal szériaztam (6x8-akat).

De jelenleg érzem hogy elhagyott az erő, a felsőtestem izomzata csökkent, a kockahas eltűnt (kb.2cm zsírŕéteg van a hasamon) és ezen változtatni szeretnék.

Viszont táplálék kiegészítők nélkül nem fog menni...

Kérdésem hogy milyen táp.kieg. kombinációkat ajánlanátok nekem, milyen edzéstervet, milyen intenzitással.


Hízni szeretnék, de nem vizesen, hanem szálkásan... tudom hogy hosszabb folyamat, de inkább!! A genetikai adottságaim nagyon jók hozzá, nehezen zsírosodok, es gyorsan fejlődök ha bele állok rendesen...


Kérem hogy hasonló testsúllyal kezdő, mára sikeres teljesítményt elért, tapasztalt testépítők írjanak, ne pedig azok akik kiokosodtak autodidakta módon az internetről... én is tisztába vagyok sok dologgal, fehérje, aminosav, szénhidrát stb... szóval amit lehet erről olvasni.. de nekem a tapasztalat fontos...


Pl fehérje, es kreatin kombó nagyon vizesít? Mert hallotam egy olyan kreatinról ami nagyon kis mennyiségben vizesít elvileg, de nem tudom h lehet e hinni a mesének...


Vagy inkább edzenem kellene, simán fehérjével, és rendes táplálkozással??


Kérlek aki tud, írjon...


Előre is köszi!



2017. nov. 16. 23:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ennél több tápkieget ne vegyél,ne hagyd magad rábeszélni,amúgy meg annyit beszélsz a táplálkozásról,hogy az edzést meg se említed.Tudod már,hogy fogsz edzeni,tanulsz guggolni,felhúzni,fekvenyomni,elkezdesz egy ICF 5*5 programot?Amúgy már csak azért se tudunk mindenre válaszolni,mert nem ezen az oldalon lógunk egész nap+valamit neked kell kitapasztalni,ami működik és ami nem.
2017. nov. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!