Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elmaradt izomcsoportokat,...

Elmaradt izomcsoportokat, heti 2x érdemes edzeni?

Figyelt kérdés

1 eve gyurok itthon. Van két egykezes rudam + súlyok meg egy fekpad. Karom es még a mellem is szépen kidolgoztam, persze még van hova fejlődni. De hatra meg combra nem igazán edzettem mert nem tudtam csak 1-2 gyakorlatot csinálni. Se guggolas(ruddal), labtolas, combhajlitas, felhuzas, evezés ruddal, lehuzas hatra, huzodzkodas. Ezeket nem tudtam csinálni, csomó alapgyakorlat, ezért is nem erőltettem, 1-2 gyakorlatot minek csináltam volna mikor 4-5t kellene.

most viszont terembe fogok jarni, hogy kidolgozzam a combom meg a hátam. Es a fent említett gyakorlatokat tudjam csinálni.

Úgy akarok jarni, hogy heti 2x pl hetfo meg pentek comb, kedd meg szombat hat. Igy három napot pihennek az izomcsoportok. Am heti 1x edzek karra meg mellre de a combom meg hátam egyáltalán nem izmos. Igy mehet a heti 2/ izom ugye? nem fogom tul edzeni ugye? Vagy elég egy? Addig akarok csak heti 2x edzeni erre a két izomra még nem hozom bizony szintre, utána ugyanúgy heti 1x.


2017. nov. 17. 05:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Mehet a heti 2 edzes, de eleg lesz kevesebb sorozat is alkalmankent

Mondjuk 12-14

Javaslom probald ki hogy az egyik edzesen magasabb 15-20as ismetleseket tolsz, szepen lassan izolaltan

A masik edzesen meg mehet kicsit nagyobb sulyokkal 8-12 ismetles nem olyan izolaltan

2017. nov. 19. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!