Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Baj, ha hanyagolom a fekvenyom...

Baj, ha hanyagolom a fekvenyomást?

Figyelt kérdés
Nem megy valami jól a fekvenyomás,genge vagyok benne.De igazából nem is érzek nagy motivációt,hogy erősödjek benne.Tudom,hogy ez mindenki kedvenc gyakorlata,de én nem szeretem.Sokkal jobban érdekel a guggolás,a felhúzás,de még a mellről nyomást is fontosabbnak tartom.Szerintem nem valami érdemleges gyakorlat,a való életben nem lehet sehol sem használni,míg pl.a felhúzás nagyon is hasznos,mert ezt használjuk,ha amit megemelünk.Az erős láb is nagyon fontos,pl.az ütőerő is nagyrészt függ tőle.Meg a mellről nyomás is fontos szerintem.

2017. nov. 17. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nem érdekel hogy le fog maradni a melled akkor oké. Semmi sem kötelező.
2017. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Klanwarrior ***** válasza:
Ha nélküle is eléggé megedzed a melled és a tricepszed, akkor nem gond, ha hanyagolod. Én sem nyomtam egy évig fekve, mert szintén nem szerettem akkoriban. Nem éreztem hátránynak.
2017. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hacsak nem vagy erőemelő, senki nme kötelez arra, hogy a konvencionális gyakorlatokat végezd.

Súllyal tolódzkodás mehet helyette.

2017. nov. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szoktam csinálni,csak elég rosszul megy meg nem látok benne akkora motivációt.Amúgy erőemelő vagyok.De megmondom őszintén,engem a strongman/erősember érdekelne a legjobban
2017. nov. 17. 21:18
 5/6 anonim ***** válasza:
súllyal tolódzkodás, vagy kézisúlyzókkal való fekvenyomás is hatékony.
2017. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha inkább a Strongman érdekel, akkor fontosabb a fej fölé nyomás, meg akkor kéne gyakorolni a láblökéses nyomást is. Priorizáld, csináld a fekvenyomás helyett, fekvenyomást meg kiegészítésként vagy ha nagyon undorodsz tőle akkor tolódzkodás súllyal.
2017. nov. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!