Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek jó genetikának...

Szerintetek jó genetikának számít az ha olyan a bicepszem mint egy kis labda?

Figyelt kérdés
nagyon kerek kisgyerek korom óta, ha hasonlítanom kéne olyan mint Arnoldé csak persze kicsibe :D

2017. nov. 20. 11:10
 1/10 anonim válasza:
Ha kisgyerek korod óta, edzés nélkül van ott valami, az lehet, hogy nem bicepsz, hanem valami tumor.
2017. nov. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Cortez70 ***** válasza:
Ha majd nagy tömeg lesz rajta és akkor is kerek forma, akkor jó. De a jó genetika nem ezt jelenti, hanem minden más izom tapadasat is és minden más izom arányosságát is.
2017. nov. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát mégha nagy labda lenne
2017. nov. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szóval ilyesmi?

[link]

2017. nov. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen! :D
2017. nov. 20. 17:33
 6/10 A kérdező kommentje:
még hogy tumor :D fatertól öröklődött igazából, na szóval ezt kérdem hogy ez jót jelent vagy csak azért ilyen mert szálkás vagyok de szerintem nem minden embernek néz ki így :)
2017. nov. 20. 17:42
 7/10 BlodDrunk ***** válasza:

A genetika nagyon sok mindent foglal magában,szóval ettől nem lesz jó genetikád.

Ez egy izom,attól,hogy egy izom jól tapad a testeden lehet a többi nem.


Illetve a váll,csipő,derék aránya sokkal fontosabb mint,hogy milyen bicepszed tapadása.

Mert lehet a bicepszed jól néz ki,de testalkatod szar,senkit nem érdekel az se ha 60as karod van.

2017. nov. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Cortez70 ***** válasza:
De mit nem értesz kérdezö? Írtam, hogy jó, de nem egy izom számít.
2017. nov. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát nekem nagy vállaim vannak bár a derekam meg kicsi.
2017. nov. 20. 17:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy kicsi meg nagy, nem sokat mond, látni kellene képről az izomtapadást és az arányokat.
2017. nov. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!