Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gumikötéllel testépítés?

Gumikötéllel testépítés?

Figyelt kérdés

Lehet gumikötéllel testet építeni?

Rendesen meglehet vele edzeni minden izomzatot?

Egyéb okok miatt abba kell hagynom a konditermet és jelenlegi állás szerint 8kg-az bicepsz/tricepszezek, fekve nyomás 35kg-al,oldalemelés vállból olyan 7kg-al, hátra olyan 25kg-al.

Milyen gumikötelet ajánlotok, amivel kezdenem kéne?



2017. nov. 22. 20:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Még annyi,hogy nehogy azt hidd ,hogy ettől lett ilyen izmos a srác.Nem hiába vannak a háttérben a 25 kilós tárcsák meg a többi :D Igazából ez rehabilitációra jó sérülés esetén, de izomépítésre alkalmatlan...Nem tudom mennyi pénzed van de jófogáson érdemes nézegetni.Egy olcsóbb megoldás is van az erőkeretnél:


[link]


Egy ilyen állvány otthon tökre elég (200 kg-t bír a leírás szerint)Mellé veszel egy padot 15-20-ért és máris komolyabban neki tudsz állni edzeni.Persze még a rúd + tárcsák hozzá jönnek, de megéri.Ráadásul ha úgy alakulna,hogy megunod simán túl tudsz adni rajta.

2017. nov. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Hozzá egy ilyen pad: (nekem is ilyen van és nagyon masszív)


[link]


Súlytárcsákból meg vegyél vágottat, az olcsó és ugyanúgy tökéletes a célra.15-20-ból veszel 50-60 kilót.Bocsi,hogy sok részletbe írtam le.

2017. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Olvastam még builderen, hogy egy ferdepad olcsóbb alternatíva lehet a fekpadnak.Szerinted?
2017. nov. 22. 21:50
 14/23 anonim ***** válasza:
Egy ilyen állítható pad + az állvány amit küldtem tökéletes , nem kell több kezdésnek.
2017. nov. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Egykezes súlyokkal megtudom edzeni a mellizmom?Vagy kötelező a kétkezes?
2017. nov. 22. 21:55
 16/23 anonim ***** válasza:
Jó ha van rúd + egykezes is, de szerintem otthonra elég a rúd mellre.A szerelhető egykezes nagyobb súlynál már a nagyságából adódóan kicsit kényelmetlen lesz.Rám hallgatsz veszel egy 180-220-as egyenes rúdat és hozzá súlyokat.Az egykezes meg jó lesz kiegészítőnek, de költséges abból beszerezni két 30-40 kilósat.
2017. nov. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ja és rúddal az összes alap gyakorlatot eltudod végezni.(fekvenyomás,guggolás,döntött törzsű evezés,felhúzás,mellről nyomás állva,álló bicepsz stb)
2017. nov. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Rúd miatt azért parázok, mert ha nagy a súly akkor könnyen rám eshet.
2017. nov. 22. 22:03
 19/23 anonim ***** válasza:
Akkor szólsz anyának, hogy vegye le! :D
2017. nov. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
:)))))
2017. nov. 22. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!