Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gumikötéllel testépítés?

Gumikötéllel testépítés?

Figyelt kérdés

Lehet gumikötéllel testet építeni?

Rendesen meglehet vele edzeni minden izomzatot?

Egyéb okok miatt abba kell hagynom a konditermet és jelenlegi állás szerint 8kg-az bicepsz/tricepszezek, fekve nyomás 35kg-al,oldalemelés vállból olyan 7kg-al, hátra olyan 25kg-al.

Milyen gumikötelet ajánlotok, amivel kezdenem kéne?



2017. nov. 22. 20:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Ha egy kamion után kötöd lehet elég lesz!

De most komolyan! Gumikötélel testet építeni??? :D A napom fény pontjává váltal.

Ezek a súlyok nagyon kevesek amiket írtál, még egy kezdőnek is ha nem vagy lány vagy valami nagyon pálcika fiú!

Mindenképp nagy sulyokkal kell, lehet testet építeni! Kötelél max csak öngyilkosságot lehet elérni, erdeményesen...

2017. nov. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Láttam van amelyiknek 80kg-os ellenállása van.
2017. nov. 22. 21:27
 3/23 A kérdező kommentje:
Azért 2hét edzéssel a 3x10 bicepsz 8kg-al nem lehet annyira rossz.
2017. nov. 22. 21:27
 4/23 A kérdező kommentje:
2017. nov. 22. 21:29
 5/23 anonim ***** válasza:

Nem pont a bicepszre gondoltam, de lényegben mindegy! :D

A linkelt videóban, ne hogy azt hidd már az a csávó ettől ekkorra... A cucc amellett bohóckodhat így ha kedve van. De te nem!

Lehet bármennyi ellenállása, minden izmot nem lehet vele leedzeni, meg 80kg-os ellenállóssal, hogy bicepszeznél? :D

Nem hiába vannak az alap gyakorlatok!

2017. nov. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Kiegészítésnek jó, de amíg nem vagy legalább haladó, kb. arra tudod használni, hogy segít húzódzkodni.
2017. nov. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Hátra lehúzàs 50kg.

Tudom, hogy cuccol, csak a gyakorlatok miatt linkeltem.

2017. nov. 22. 21:40
 8/23 A kérdező kommentje:

Van többféle erősségben..

20-30-40kg és így tovább.

2017. nov. 22. 21:41
 9/23 anonim ***** válasza:
Nincs értelme ilyenekkel bohóckodni.(tapasztalat) Inkább gyűjtsél és vegyél egy erőkeretet paddal meg hozzá súlyt.1 hónap alatt többet fejlődsz vele,mint az ilyen gumikötelezéssel.Gyűjts szerintem és ruházz be egy erőkeretbe!Ezek nem adnak elég terhelést...Ha nincs rá pénzed akkor húzódzkodj,tolódzkodj.
2017. nov. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Erőkeret helyett jó alternatíva lehet egy ferdepad esetleg?
2017. nov. 22. 21:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!