Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gumikötéllel testépítés?

Gumikötéllel testépítés?

Figyelt kérdés

Lehet gumikötéllel testet építeni?

Rendesen meglehet vele edzeni minden izomzatot?

Egyéb okok miatt abba kell hagynom a konditermet és jelenlegi állás szerint 8kg-az bicepsz/tricepszezek, fekve nyomás 35kg-al,oldalemelés vállból olyan 7kg-al, hátra olyan 25kg-al.

Milyen gumikötelet ajánlotok, amivel kezdenem kéne?



2017. nov. 22. 20:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ezen az állványon amit küldtem van biztonsági tartó, tehát ha azt is jól beállítod akkor arra simán rátudod tenni a súlyt,ha esetleg bukás lenne a vége ,így biztonsággal tudod csinálni.
2017. nov. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Értem.Köszi a segítséget.
2017. nov. 22. 22:09
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem viccnek írtam, régen mikor otthon laktam sokszor kiáltottam segítségért... :D Ketten csak vissza tettünk még 100KG-ot is. Sőt most is van olyan, hogy az élettársammal vesszük le, bár már lényegesebben ritkább, mint anno.

De ha rajtad is marad, mert velem még csak ilyen volt, jobbra-balra aztán a csupasz rudat csak visszatennéd.

Én csak amiatt nem csinálom, mert féltem a kecót, meg a hajó padlót... :D

2017. nov. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!