Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gymbeam termékek jó minőségűek...

Gymbeam termékek jó minőségűek? (vitamint szeretnék rendelni)

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják, hogy nincs probléma, sokan azt, hogy szar és hogy inkább hagyjuk a Gymbeam-et.


Szeretnék C-vitamint, meg Magnéziumot rendelni por formájában tőlük(esetleg valami edzés előttit), de nem tudom, hogy mennyire megbízható cég.



2017. nov. 26. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
9%

Semmi értelme a táplálékkiegészítők legnagyobb részének, akkor sem, ha szájtek.

C-vitaminnak ott a kiwi,paprika,narancs/majdnem akármelyik növény, magnéziumnak meg mondjuk napraforgómag/tökmag/mandula/spenót/bab/majdnem akármelyik növény.

2017. nov. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

C-vitaminból lehetetlen bevinni egy nagyobb mennyiséget, vagy ha te napi 1-2kg paprikát meg szeretnél enni, akkor esetleg.

Magnéziumot még oké, azt aláírom, hogy a nagy részét be lehet vinni szilárd kajából.

Semmi tápkieget nem szedek/iszok. Egydül egy egyszerű multivitam+ c-vitamin+ cal-mag-ot. A többit mind szilárd kajából viszem be.

2017. nov. 26. 21:55
 3/7 A kérdező kommentje:

Te tudod, csak nem a kérdésemre válaszoltál.

Azt én is tudom, hogy a táplálékkiegészítők nagy része csak marketing.

2017. nov. 26. 22:00
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Kérdésre a meglepő válasz:

Ha szintetikus, akkor az a molekula az a molekula, mindegy, ki szintetizálta, ha nem az a molekula lenne, más lenne a neve.


És miért akarnád egy falu cvitaminszükségletét bevinni naponta?

Egyél rendes ételeket,

nem is egészséges kiegészítőből bevinni a kálciumot.

https://www.youtube.com/watch?v=KEiUVzCIXJU

Multivitaminnak sincs sok értelme.

2017. nov. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Latom itt egyesek nagyon okosak. Multira mindenkinek kb szükség lenne, mert a mai zöldségek gyümölcsök vitamin tartalma kb nulla. És igen, jók a gymbeam termékek. C vitamint pont nem onnan vennék, mert azt tudsz mashelyrol olcsóbban is kiloscsonagolasbann. Ásványi anyagoknal ügyelj h ne oxid és stb szervetlen kötes legyen,mert azok nem szívodnak fel rendesen.not
2017. nov. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jól megtanította a nyuszi,

szerencsére ettől még ottmarad vitaminok legeslegnagyobb része a zöldségekben,gyümölcsökben, hisz a talajt lehet dúsítani is, nem csak kimeríteni.

Egy szemmel is látható példa: Tény, hogy a mai sárgarépa színéért a béta karotin a felelős, ha nem lenne ott, nem lenne narancssárga színű.

A megállapításhoz sokesetben annyi szükséges, hogy ránézel és ha nem átlátszó akkor ok.

2017. nov. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

szerintem a gymbeam termékek tulárazottak nem gyengén ..... ha kicsit jobban körül nézel a neten találsz sokkal olcsobbb táplálék kiegészitőket egyébként meg fehérjét szoktam enni diéta alatt mivel ha 22 g fehérjét akarok bekajálnin em mindegy hogy ezt 125 kcal körül megteszem vagy 250 kcal körül

valamint szerintem a savó protein az savó mindenhol ez hogy mi milyen minőségi ..ha nem szoja fehérjét veszel akkor jo egyébként kb mind ugyanugy készül ... de én a gymbeamet hagynám a fnbe ,elővan adva ilyen locso olyan olcso és egyébként meg marhára nem :D

2021. jan. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!