Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelő étrend "iskolával...

Tömegnövelő étrend "iskolával együtt"?

Figyelt kérdés

Sziasztok, túl vékony vagyok, heti 4x eddzek itthon (mindig 2 izomcsoportot)-amúgy 5. hétben vagyok- és szeretnék növekedni súlyban és izomban is.. Olvasgattam tömegnövelő étrendeket de mindenhol "4 csirkemellrizs, 1 zöldcséggyümölcs, 1 fehérjepor" étrendet találtam szinte, viszont sajnos mivel tanuló vagyok, nem tudok 15 perces szünetekben csirkemellet főzni. Azzal tisztában vagyok hogy 6x kéne enni egy nap, minél többet.


Szerintetek hogy lehet ezt megoldani / helyettesíteni? (Amúgy van 88%os fehérjém is itthon)

16F



2017. nov. 28. 18:08
 1/8 BlodDrunk ***** válasza:

otthon kell főzni nem az iskolában és nem kell 6x se kajálni egy nap.

Reggeli otthon zabpehely+fehérje.

Suliba viszel egy adag normális kaját,amit nagyszünetben biztos van időd megenni.

Hazaérsz kajálsz még 1x és vacsora kész.


Kiszámolod miből mennyi.Fehérjéből 2g/tskg chból 4-6g/tskg zsírból 1-1.5g/tskg ch-t zsírt ki kell tapasztalni.Havi nettó 1kilót egészséges felszedni illetve kb annyit lehetséges izomban max.



Nem egy nagy dolog,2napra előre meglehet főzni,sütni mindent.


Ch-nak Rizs,zabpehely,krumpli

Fehérje:Csirke,tojás,túró

Zsíroknak:Kókusz zsír főzni,olajos magvak,lenmagolaj.

Meg zoldségek uborka,paradicsom,zöldbab,brokkoli.


Ezekből full jó menüket össze lehet rakni és nem sokal drágább mintha mást ennél.

2017. nov. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja. De ha nem tudod hidegen megenni a csirkét, vagy nem akarsz főtt ételt vinni, akkor csinálhatsz tonhalkrémet, és azt belerakod teljes kiőrlésű kenyérbe, zsömlébe. Zöldséget könnyű hozzá enni suliban is. Lehet vinni sajtot, natúr joghurtot, túrót. Ezek mind kibírják egy fél napot a táskában. Vacsorára meg eszel főtt kaját. Reggelire meg zabot fehérjével, tojást, ilyesmit. Plusz este megihatsz még egy shake-et ha szükséges.
2017. nov. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, megpróbálok összehozni valamit
2017. nov. 28. 19:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Felesleges a napi 6 étkezés, ha megvan az összkalória meg makró, ami megfelel a céljaidnak, akkor ehetsz napi háromszor is. Jónéhány hobbitestépítő számol be arról, hogy pokol volt az élete, amikor kétóránként leste, hogy ennie kell a csirkerizst, mert egyszerűen nem fér bele az életritmusba. Egyél úgy, ami megfelel a napodnak, nem kell, hogy minden erről szóljon.
2017. nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én inkább itthon eszek, ha tudok. De most igen rossz a kajálásom, mert max. reggel tudok itthon enni, aztán leghamarabb este 5. Ilyen hülye böjtre kényszerültem.
2017. nov. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én suli mellett úgy ettem, hogy vittem egy ételhordóba egy adag köret+húst, ez néha rizs,krumpli,tészta,fäszom, mellé valami hús, csirke marha sertés fäszom, ha éhes lettem és nem volt kajám vettem vmi vackot, hazaértem, megcsináltam a kaját otthon 2szer ettem és csináltam másnapra is

nem kell 6szor enni, és NE egyél mindig ugyanazt, anyukád ha szokott főzni napi szinten az is jó, csak kb lődd be a fehérje, ch, zsir mennyiséget aztkész, nem vagy te versenyző, egyél,eddzél de azt rendesen,pihenjél azt ennyi kell

2017. nov. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2017. dec. 2. 12:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Állandóan csirkét se egyél, persze ár és tartalom alapján a legjobb vétel, de változatosság kell azért mindig.

Akiket ismerek, hogy nagyobbak, simán esznek péksütit mindent... Otthon látod mit eszel, azt kiegészíted, 2-3 étkezéssel és kész. Szülők se fognak azon pörögni, hogy te csak csirke-rizst eszel... Egy fehérjét szerezz be, napi 1-2 turmix...

2017. dec. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!