Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondi terembe jarok 1hete,...

Kondi terembe jarok 1hete, lenne kerdesem, valaki?

Figyelt kérdés
45 eves ferfi vagyok,egy hete eldontottem kondi terembe fogok jarni kicsit rendbe hozni a testem :) 185cm es 103 kg.Van kis hasam jelenleg,tudom mar nem gyurhatom 'kockara' a hasam amit nem is szandekozok.Inkabb az a vagyom kicsit formazni,nem szeretnem ha el tunne,ha sokat jarok gyurni ez lehetseges?mint irtam jelenleg 103 kg-ot nyomok,95 kilo ala nem nagyon szeretnek lemenni.Valaszaitok elore koszonom.

2017. nov. 30. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Akár kockahasad is lehet, miért ne?

Nem 100 éves vagy, meg amúgy is a testzsírszázalék határozza meg, hogy mennyire látszik, persze, egy kis hipertrófia még jobban kihangsúlyozza.


Kevesebb kalória menjen be, mint ki, és végezz nagysúlyos gyakorlatokat minden izomcsoportra.


Személyes kedvencem hasra:

https://www.youtube.com/watch?v=2M9mZXHPo8I&t=220s

(3:26-tól)

2017. nov. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!