Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy év alatt mennyit lehet...

Egy év alatt mennyit lehet elérni testépítésben?

Figyelt kérdés

Üdv!

Régebben jártam kondizni, de nagyon amatőr (tehát rossz) szinten. A kajára nem figyeltem, az edzésem rendszertelen és hiányos volt. Szóval valamennyit így is fejlődtem, de nem nézek ki jobban mint nem sportoló kortársaim. Nagyjából egy éve terem közelében sem jártam. Jelenleg 180 centi magas és 70 kilogram vagyok. Alapvetően nehezen hízó típus, de nem extra vékony.


Eldöntöttem, hogy csinálok egy jó étrendet, és heti 3-4 alkalommal eljárok rendesen edzeni.

Rendes étrenddel, kemény edzéssel, és jó kiegészítőkkel (multivitamin, edzés utáni tömegnövelő/fehérjeturmix, időnként kreatin kúra). Milyen eredményre lehet számítani egy év edzés utan?

19 éves vagyok



2017. dec. 3. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezdőként, egy év alatt 10 kilót mondanék. Nem lesz színtiszta izom, meg örülj ha lesz 10, de a 9nek is. Kis zsír se lényeg, énis így voltam mint te.
2017. dec. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BlodDrunk ***** válasza:

Első egy évben 10-12kilót fel lehet szedni izomban,persze nem óvatos tömegeléssel,szóval zsír is fog jönni.

Illetve genetika,edzés,kajálás,pihenés függvényében.

De én mai napig azt mondom a kaja a legfontosabb az első évben,edzés terén igazából bármitől fejlődsz ha ésszel csinálod.

2017. dec. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!