Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak szerintem nem illik...

Csak szerintem nem illik össze a tetoválás és a testépités?

Figyelt kérdés
nem értem hogy miért kell elrontani a testet. ha van egy szép, kidolgozott fizikum, miért kell összefirkálni? manapság menő úgy kinézni mint egy mesefigura? pl Martyn Ford, Rich Piana, Dwayne Johnson, mind sokkal jobban néznének ki varrás nélkül

2016. febr. 1. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Sztem ku r v a jó.


[link]

2016. febr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Na de zyzz nem testépítő volt.
2016. febr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Cortez70 ***** válasza:
Nekem nincs tetkóm, de van akin jól mutat.
2016. febr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Versenyzőknek szerintem sem jó, de ott ha látszik, lepontoznak érte, igaz a barnító elfedi, az hogy egy Rich Piana mit csinál, az ő dolga, nem áll színpadra.
2016. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
rengeteg embert látni, igénytelen átgondolatlan, nonfik, kacskaringók meg vonalak össze vissza, felnőtt embereken, nem értem hogy lehet valaki ennyire gyerekes... a másik meg hogy oké, a testépités is részben a kinézetről szól, csak hogy ezért keményen meg kell dolgozni. tetoválása bárkinek lehet, lemész a szalonba, eldöntöd hogy skorpiót szeretnél a nyakadra vagy pókhálót a könyöködre, megtervezik felrajzolják megcsinálják, és kész. mire jó ez?
2016. febr. 1. 20:56
 6/14 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nekik ez tetszik, ennyi. Nem az számít,hogy neked mi a véleményed.
2016. febr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik, neked sem, nekem egy adott kocsi sem tetszik, lehet másnak az az álma, különbözőek vagyunk, ezt el kell fogadni, ez a normális.
2016. febr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Van ami jól néz ki.Értelem szerűen egy testépítőn olyan áll jól,ami kiemeli a fizikumát és valamilyen szinten követi az izmok tapadását pl [link]

The Rock tetoválása pedig törzsi tetkó mivel ő szamoai,ott pedig minden felnőtt férfi tetovált,ez a kultúra része arrafelé.Ezért is nevetségesek a majmolói,mert fingjuk nincsen arról,hogy annál a tetkónál mindennek van személyesen csak rá jellemző jelentése,ezért nála érthető.Az a törpe versenyző viszont aki az arcát is kivarratta az már tényleg érthetetlen és extrém kategória.

2016. febr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha valakinek mindkettő tetszik, miért ne? Én pont magasról tennék rá, hogy ki mit gondol, ha tetkót is akarnék és izmokat is :)

Nem biztos, hogy a hozzád hasonló ízlésűeknek akarnak tetszeni.

2016. febr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

Egyáltalán nem illik össze. Felépítesz egy fizikumot, majd összefirkálod és elfeded. Főleg versenyzőknél!

Mondjuk igen kevés is a testépítő.

2016. febr. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!