Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Több mint 5 kg izom 5 hét...

Több mint 5 kg izom 5 hét alatt. Hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Üdv!

Láttam egy youtube videót, amiben egy fiatal magyar férfi, arról beszél, hogy 5.5 hét alatt 5.5 kg izmot épített.

Gondoltam ilyen nincs, ez kizárt. Nem is igazán értem, ez hogyan lehetséges, képeket, és videoanyagokat is mutat.


https://www.youtube.com/watch?v=kwEJq6Sb9xM


Aki nem akarja megnézni, nagy vonalakban erről szól:

-heti 4-szer edzett, abból 3 úszás, egy konditermi

-a tápanyagokra nagyjából figyelt, hogy mit visz be, és hogy minél több legyen DE edzésnapokon nem evett, és heti egyhosszabb böjtöt tartott

-táplálékkiegészítőnek, vitaminokat, kreatint, glutamint és bcaa-t használt, a fehérje turmixot nem szereti a szervezete.

-75.5 kilóról 81.3 kg lett.

-szerinte a böjtölés miatt megnövekedett a növekedési hormon termelődése.


Na most minden amit eddig tudtam, tanultam a testépítésről az szöges ellentéte ennek a videónak. Étrend a legfontosabb, kezdőént max havi 1 kiló izom jöhet, napi 5-6 étkezés mindenképp kell, stb.


Mit gondoltok, ez hogy lehet?



2017. dec. 6. 00:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Fizikumából ítélve profi league of legends-es lehet.
2017. dec. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem is a testalkata a lényeg, ektomorfnak tűnik, de ezt akkor sem értem.

5 kilót gyarapodni 5 hét alatt számomra hihetetlen, akármilyen jó vagy kevésbé jó genetikájú valaki.

2017. dec. 6. 01:23
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Kezdőként indult, feljött egy kis izom, és egy kis zsír és víz is, lehet, hogy a gyomra, vékony, és a vastag bele+hugyhólyagja is jól tele volt amikor megmérte magát utólag, előtte meg mind üres volt.
2017. dec. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3 as nagyon megragadta a lényeget. Előtte semmit nem edzett most megnyomta még jó hogy elkezdett formásodni.
2017. dec. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BlodDrunk ***** válasza:

Nettó baromság,elhiszem,hogy 5.5kgval nehezebb lett de hogy nem nettó 5.5kg izmot szedett fel az biztos.

Első hónapban drasztikus súlynövekedés mindig van tömegelésnél,ugyan úgy diéta elején is van drasztikus súly vesztés.


Na most elviekben ez ott bukna meg,ha folytatná tovább következő 6 hétben nem tudna még 5.5kg izmot felszedni,pedig ha az elmélete helyes képesnek kellene lennie rá,mert az első fél évben lehet tartani végig ugyanazt a fejlődési ütemet.

2017. dec. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, Auschwitz-ben nem mr. Olympiák rohangáltak,

a böjt faktor megvolt bőven, valahogy mégsem termelték a jó kis növekedési hormont..

Nehogy már az legyen a következtetés, hogy attól nő valaki, hogy nem eszik! :D

Aki meg elhiszi, lehet áttérni az Auschwitz-diétára, izomnövekedés érdekében.

2017. dec. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 1 év alatt 20 kg-ot szedtem fel izomban.

Mégse hisznek el. Kezdőként indultam, és betegség után. Szóval sokmindentől függ...

2017. dec. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!