Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek hány gramm rizs...

Dubstep91 kérdése:

Szerintetek hány gramm rizs lenne a legideálisabb nekem naponta?

Figyelt kérdés
Fél éve edzem rendszeresen,egy kevés felesleggel kezdtem el a tömegnövelést ami igy csak 3 hónapig tartott.kreatin mono,gold standard ment.. napi kaja:hús 750gramm rizs 350g ment akkorjában..88 kilóról mentem fel 93.5 re 186cm magasan 3 hónap alatt.Ezt követte egy 3 hónapos diéta mivel zsirosabb voltam..sok edzéssel,kardióval,fehérjebevitellel ahogy kell.Minden zsirt leakartam dobni magamról.végül leadtam 10 kilót igy jelenleg 186/83kg az arány.Jó állóképességgel,de persze kicsit kevesebb erővel mint régebben(fekvenyomásnál érezhetőbb)..Most viszont már nem akarok többet fogyni.Akarok egy jó tömegnövelő étrendet összerakni,azt pedig kre alkalin,iso whey zero fehérjével kiegésziteni..kajából napi 750 gramm csirkemell az amit biztositani tudok magamnak..Nagy találgatásnak megmaradt hogy pontosan mennyi rizst egyek naponta,hogy az túl sok se legyen azért..250-350 gramm között valahol elég lenne?

2017. dec. 6. 01:13
 1/2 anonim ***** válasza:
A szénhidrátot ki kell tapasztani. Ugye 2 gramm fehérje, 1 gramm zsír az fix. Egy gramm fehérje az 4 kcal, 1 gramm zsír az 9 kcal. Próbálj ebből kiindulni
2017. dec. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más. Van aki már behízik, amitől a másik még diétázik. Kezd el 300-ról. És havonta 1x nézd a súlyod. Ha havi kb 1 kiló jön, akkor jó. Ha több több, mint egy kiló, akkor csökkentsd 20-30 grammal. Ha kevesebb értelemszerűen, növeld.
2017. dec. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!