Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan legyek sportosabb?

Hogyan legyek sportosabb?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem sportoltam soha semmit életemben, csak a tesi órákat, de amiota középiskolába járok màr azokat se birom. Nem vagyok se erős se hajlékony se ügyes és a tanár emiatt folyton b*sztat. Azon gondolkoztam sportolnom kene valamit de semmiben se lennék jó szóval csak szimplán edzenem kéne.. Mit tegyek hogy úgy januarra legalább erősebb legyek meg ne fulladjak ki olyan hamar? 15/lány

2017. dec. 6. 16:03
 1/7 BlodDrunk ***** válasza:
100%

Sportolj,mozogj akármit,bicikli,kocogás stb amit csak szeretsz,tűzz ki célokat pl lefutsz 5km-t majd emeled.

Nem kell benne jónak lenned,csak szeresd amit csinálsz,ne azért csináld mert más elvárja,mert úgy sok értelme nincs.

2017. dec. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha lány vagy akk szívás.. de menj el kondiba és nézz egy alap edzestervet,

bocsi lányoknak fogalmam nincs h h nez ki egy edzésterv, de a Scitec honlapján van egy kezdő edzésterv aszem a kék ujsagukba

2017. dec. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és ugy mennyi idő kb?
2017. dec. 6. 16:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónap és elkezd látszani, de 2 év minimum, hogy bárki megmondhassa, hogy edzel. Bár nem tudom honnan kezded.
2017. dec. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én se voltam az. Ezeket a klasszikus futótávokat (100, 200, 400, 800) se bírtam normálisan, egyedül a 200 ment tűrhetően, meg néha a 100. A tesi óra miatt meg nem érdemes edzeni, mert csak azt értékelik, ha valami komoly egyesületben vagy, lehetőleg valami labdajáték és hozod az eredményeket. Nagy ívben leszrják, hogy te mennyit edzel egy konditeremben, ugyanúgy meg fogod kapni a tré jegyet, csak már lehet nem 2-es leszel, hanem 3-as. Szerintem inkább magadért csináld. És azt amit szeretsz. És ne foglalkozz a tesiórával.
2017. dec. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hàt igazabol nem az számit hogy látszódjon, hanem csal szimplán legyen nagyobb állóképessegem meg legyek erősebb
2017. dec. 7. 15:35
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fuss meg gyúrj és annyi.
2017. dec. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!