Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 20 kiló tömeg mennyi idő...

20 kiló tömeg mennyi idő alatt jöhet?

Figyelt kérdés

Hello mindenkinek

Egy tisztességes naturál tömegeléssel kezdőként mennyi idő 20 kilót magamra pakolni?

Kezdő alatt azt értem, hogy régebben sportoltam, edzettem de akkor a kaját nem tudtam (rajtam kívül álló okok miatt) tartani. Most viszont minden adott, hogy megfelelő tömegnövelő étrendem legyen, és tartani is lehetne. Edzeni háromszor mindenképp eljutnék. 182 centihez vagyok 70 kiló, és 90-nél hiszem azt, hogy jól érezném magam a bőrömben. Ez mennyi idő, jó kajával, rendes edzéssel, és jó tápkiegekkel? 20 éves vagyok



2017. dec. 6. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:

A tápkieg is csak kaja és az a baj ez genetika függő is. Ezt nem lehet megmondani, saccolni sem érdemes.

De nem is ez a fontos, hanem hogy kitartasz e.

2017. dec. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 184 cm mellé voltam 73 kg amikor elkezdtem. Most 92 vagyok közel 2 év után. Februárban lesz pontosan 2 éve hogy elkezdtem, addigra szerintem 1 kg még feljön.
2017. dec. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Általánosan natural elmondható, hogy egy nem edző 40 alatti pasi natural max 20kg ost tud felpakolni, ha megfelelő genetikával rendelkezik, jó az étrend és az edzésterv,...

Az első évben ideális esetben jöhet 10kg, másodikban kb 5, harmadikban 3, negyesikben 1-2, utána meg lehet szintentartani amíg bírod az életmódot... vagy amíg a szervezeted bírja...

2017. dec. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ui.: természetesen én izomról beszélek, nem zsírról... úgy mint az előttem szólónak, akár 40 kg is jöhet 2 év alatt, de célszerű nem elhájasodni ha már edzel...
2017. dec. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BlodDrunk ***** válasza:

#3 jól leírta,de azt tegyük hozzá hogy ezek az értékek akkor helytállóak,ha megfelelő genetikád van hozzá,jól kajálsz,jól edzel és pihensz eleget,de a genetika a legfontosabb.

Szóval amit te akarsz az kb a genetikai határ,alsóhangon 4év.

2017. dec. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Így van... nekem pl csak 15kg ot sikerült hoznom kb.. egyszerűen nem jön több, és kitartás sincs hozzá, ha 2-3hónapot edzem keményen, akkor 1-2-t csak néha nézek le a terembe.
2017. dec. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4: nekem sem zsír jött, hanem izom. 13% a testzsírom (igaz, volt amikor 17%-os volt!), 11% volt amikor elkezdtem, de akkor szörnyen sovány voltam. szóval ez nem talált be...

attól hogy neked nem ilyen jó a genetikád, nekem még lehet az :)

én közel 2 év után is képes vagyok arra, hogy egyszerre veszítsek zsírt és építsek izmot. Naturál vagyok, azt se tudom hogy honnan tudnék koxot szerezni, ennyire nem vagyok járatos ebben a cuccos témában.

2017. dec. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!