Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek hogy megy a...

Szerintetek hogy megy a felkészülés neki?

Figyelt kérdés

Hogy megy a felkészülése Páldi Gábornak?

Szerintem elég brutál,nem tolhat sok cuccot,valami kommentbe láthattam még hogy testo propit tol.:D

Ő lenne az: [link]



2017. dec. 7. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Jajaja. Meg inzulint és még más finomságokat. Ezért sem hiszek a tsm módszernek. Olyan embereken mutatja be, akik szarrá vannak cuccozva. Ők az izolálástól is nőnek, így teljesen felesleges az egész tsm.
2017. dec. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Majd kiderul mit hoz ossze tavaszra:D
2017. dec. 7. 10:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Nehez nem natural szinten edzest hatekonysagot merlegelni fizikum alapjan, mivel nem feltetlen ugyanazt szedik es nem ugyanannyit. Igy azt sem mondhatjuk, hogy koxosokhoz kell merni Paldi fizikumat, es abbol kiindulni, mert lehet, hogy a masik sokkal tobbet koxol. A legegyszerubb, ha kiprobalod.
2017. dec. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Paldinak nagyon jo a genetikaja. De azt hogy hogy megy neki a felkeszules inkabb kerdezd meg tole. :) vagy lehet en nem ertem a kerdest.
2017. dec. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát hogy ki mit lát rajta,lesz e majd valamikor MR.O vagy addig nem jut el...100kg körül van... annyit tudok még de majd kiderül:D De írhatna fb re ilyen kis jelentéseket hogy megy neki vagy valami..:D
2017. dec. 7. 17:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Benne van a Mr Olympia jópár év múlva ha a formát nézzük, csak minden más hiányzik hozzá
2017. dec. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mint peldaul?
2017. dec. 7. 19:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Inzulint, meg növit nem tol azt írta. Egyszer írta azt is nincs is nagyon rá pénz. Ezt mondjuk el tudom képzelni. Még nagyon a karrierje elején jár, most lett csak szponzorált gymbeam. De attól sem hiszem, hogy túl sokat kapna, max pár tápkieget.

Szerintem(tipp) csak a szokásos dolgok mennek: tesztó, deca, stb.

Látszik, hogy tehetséges és belerakja keményen a munkát.

Pár éven belül legyalulhatja a teljes magyar mezőnyt. Én szurkolok neki.

2017. dec. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Karrierje elejen jar, de mar gyerekkora ota szteroidokat szed. Ne adj isten, nem lesz hosszu karrier.
2017. dec. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Volt egy jó hosszú pihenő időszaka is aztirta hogy akkor nem tolt semmit,tömegnövelés elött volt ez asszem pihent 7 hónapot..De valamikor is pihengetett mivel hát nem is versenyzett meg minden,gondolom gyüjtögette a pénzt..
2017. dec. 8. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!