Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjek neki otthon...

Hogyan kezdjek neki otthon egy testépítésnek?

Figyelt kérdés

~165 cm ~50 kg

Kb 10 kg-t szeretnék felszedni, persze izomban.

Mennyire lehet ezt otthon, gépek nélkül elérni, ill milyen/mennyi kaját kéne fogyasztanom hozzá?


21f



2017. dec. 8. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Gépek nem, de súlyok kelleni fognak.

Kezdésnek töltsd le a sárga kapszulát és olvass.

2017. dec. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ez engem is érdekel. 20/F

Akkor már nem írok ki egy új kérdés. Én magas vagyok és vékony és úgy szeretnék itthon súlyt felszedni, hogy az ne zsír legyen, hanem izom. Gondolom ezzel te is így vagy. Szerintem egy edzetlen test tud fejlődni eleinte saját testsúlyos edzésektől is. Reméljük egy hozzáértő segít ebben.

2017. dec. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsónak: elsőnek tudsz sajáttestsúllyal is fejlődni persze, sőt az első 2 hónapban (most csak az ujjamból húztam ki ezt a számot) az is lehetséges, hogy csak izom fog feljönni. Viszont egy idő után, ha ugyan úgy nőni szeretnél kénytele leszel a súlyzós edzésbe belefogni, legalalább otthon kézisúlyokkal , akár rúddal amihez van tárcsád. Illetve az étrend miatt ígyis-úgyis fog zsír is feljönni a bevitt ch miatt
2017. dec. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!