Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kellene a Jumbo Profess...

Hogyan kellene a Jumbo Professionalt adagolni?

Figyelt kérdés
Ma jött meg a Jumbo Professional csoki izű (3,24kg) tömegnövelőm,és az lenne a kérdésem,hogy a dobozra 84g van írva egy adagra,viszont bárhol máshol olvasgattam,162g-ot ajánlanak edzés utánra,most akkor hogy is van ez? (18éves,60kg,177cm) Köszönöm a válaszokat!!

2017. dec. 22. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
0g naponta.
2017. dec. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

Így van! Leginkább sehogy nem kell adagolni.

Nagyon keményen cukor beteg lehetsz tőle.

Nem kell a gyors felszivodas sosem, főleg nem sima cukorból.

Egyél zabot, krumplit.

2017. dec. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendben,miután megvettem drága pénzért,inkább mégsem használom! Köszi a segítséget srácok!
2017. dec. 22. 17:34
 4/10 anonim ***** válasza:

84g legyen akkor.

Máskor kaját vegyél.

2017. dec. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért vetted meg a drága pénzedért, ha azt sem tudod mi?
2017. dec. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
60%
Igyál 84 grammot lehetőleg vízben oldva, de csak edzés után. Pihenőnapokon ne idd mert hamar zsirosít. Azért az étrend nagyjából legyen rendben. :)
2017. dec. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menjen egy adag, azaz 84 gramm feloldva kb. 2-3 dl vízben, csak edzés után! Az edzéseidet végezd teljes intenzitással. Aztán tedd rendben az étkezésedet, mert csak ilyen módokon jöhet rád az izomtömeg.
2017. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! Az étrendem nagyjából rendben is van,mármint megvannak a makrók,meg hogy miből mennyit,viszont én tényleg összezavarodok,mert egy másik helyen megint 162g-ot írnak,és a Jumbo oldalán is elolvastam ,magyar leírásnál 84g volt,viszont leszedtem(alatta volt az eredeti angol leírás) és ott meg 162g-ot írnak...
2017. dec. 22. 20:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Aki az eredeti leírást írta, többet akar eladni belőle,

amúgy, marhaság, hogy akármit is edzés után kéne, mintha nem az egésznapos kalóriabevitel számítana, lol

2017. dec. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igazából attól függ, hogy mennyi tápanyagot akarsz vele pluszban bevinni. A tömegnövelő egyetlen haszna, hogy könnyű vele sok szénhidrátot bevinni, de nem olyan egészséges. Nyilván egy doboztól nem leszel cukorbeteg. Elvileg edzés után az inzulinérzékenység is jobb, tehát ilyenkor kevésbé terheli a hasnyálmirigyet, meg ez egyéni alkattól és toleranciától és zsírbeviteltől is függ.

Bőven elég lesz belőle a 80g egy turmixba, de ihatod több részletben is, ahogy jól esik. Legközelebb pedig költsd el okosabban a pénzed, és vegyél inkább teljes értékű ételeket belőle. Pl. szénhidrátbevitel növelésre a banán egy kiváló étel, és mellette kapsz jó rostokat, vitaminokat belőle.

2017. dec. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!