Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha háton fekszem és felemelem...

Ha háton fekszem és felemelem kicsit a lábamat, úgy hogy nyújtva, az erősíti az alsó hasizmokat?

Figyelt kérdés
Egyébként rendesen edzem, de kíváncsi vagyok erre.

2017. dec. 23. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Valamennyire ja, de a rendes függeszkedve végzett lábemelést/térdemelést nem közelíti meg.
2017. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ugyanilyen kellemes feszítő az érzés akkor is, ha felhúzom kicsit a lábam, sőt akkor tovább bírom.

Kérdés a kérdésben, ha úgy ülök egyenesen, hogy közben befeszítem-elernyesztem a felső hátizmaimat, az is jó, ilyen ,,köztes edzésnek"?

2017. dec. 23. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Schwarzi is így érte el a amit, hogy az ágyban fetrengve feszített, azt mondjak sokszor be is fosott, de hát megérte.
2017. dec. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem is kijött egy kis kakidarab az erőlködéstől, de legalább kockahasam van.
2019. nov. 17. 13:51
 5/6 anonim válasza:
Fúj!
2019. dec. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat az inkabb a hasat erositi.. hat also reszet felhuzassal, hiperhajlitassal tudod legjobban edzeni. Ezek a feszitgetesek hulyesegek :D nagy sulyokkal kell edzeni
2021. febr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!