Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A jó felsőtesttel (esetleg...

A jó felsőtesttel (esetleg még izmos lábbal is) rendelkező, viszont nagy, zsíros hasú (amatőr) testépítők miért nem képezik viccek, gúnyolódás tárgyát?

Figyelt kérdés

A csirkelábúakat meg a mell-bicepsz gyúrósokat ugye senkinek nem kell bemutatni. Született is róluk ezer poén, mém stb.

A fenti csoportról viszont valahogy még sosem láttam. Miért?


2017. dec. 28. 12:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Mert amit leírtál, azok nem testépítők.
2017. dec. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Mutathatnal egy peldat, kire gondolsz.
2017. dec. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Ha jó felsőteste van nem lehet nagy zsíros hasa, a kettő kizárja egymást.
2017. dec. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
40%

Azért, mert nekik nem fontos a szálkásság, azért edzenek, hogy egészségesebbek, erősek legyenek. Továbbá a nagy termet fontos nekik. Naturálban nagy termetet csak zsírosan lehet elérni, mert a szálkásítás alatt túl sok izmot veszít el az ember, persze lehet minimalizálni, de nem teljesen.

A szálkásítás kihagyása nincs hazással az edzésre úgy, mint egy izomcsoport (főleg a láb) kihagyása.

Sok embernek kedve van az edzéshez, de a szálkásítás egy olyan macera, amihez már nincs, vagy nem éri meg nekik.

Sok nő viszolyog a nagyon definiált izomzattól, a mackós testű férfiakat szeretik.

Ki ne felejtsem, ha erősemberről vagy erőemelőről van szó, fel sem merül a miért...

Szóval szerintem ezzel semmi gond nincs, én is ezzel az elvvel edzek,és jól érzem magam.

2017. dec. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

#1-2 mint írtam, amatőrökre gondoltam, akik eljárnak edzeni rendszeresen, nem is tudok konkrét példát mondani ezért


#3 nem fogalmaztam pontosan, azokra gondoltam, akiknek formás, erős vállaik, nagy karuk, izmos mellük van, de a hasuk finoman szólva sem kidolgozott. A termemben számos példát látok erre.

2017. dec. 28. 13:50
 6/25 A kérdező kommentje:

#4 ugyanígy lehetnek olyan emberek, akiknek van kedvük az edzeshez, viszont a lábazás nagy macera nekik

ha ők gyengébb izomzatú lábbal is örömüket lelik a sportban, miért ne?

2017. dec. 28. 13:52
 7/25 anonim ***** válasza:
Mert nekik biztos nem mernek beszólni.
2017. dec. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

A zsírdisznókra és a telisz*rt zoknikra gondolsz?

Ugyan annyi oltást kapnak, mint a csirkelábak vagy a cigány edzéstervek.

2017. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Vagy tomegelnek batya
2017. dec. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
A láb ereje az egész test erejét határozza meg, viszont a szír csak egy optikai tényező, ami csak a hiúságnak fontos.
2017. dec. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!