Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit javasolnátok gyors anyagcs...

Mit javasolnátok gyors anyagcseréjű embernek a hízáshoz, ha edz? (Nem vagyok már amatőr sok mindent kipróbáltam, alig akar feljönni valami, viszont 1 nap alatt képes vagyok 2 kilót fogyni. )

Figyelt kérdés

Már kb. 10 évig csináltam, de mindig max 1 évig, mert bármi közbejött, amikor 2 hétig nem tudtam edzeni, egyből leugrott 7-8 kiló. Meguntam.

Hónapokba telik mire feljön 1 kg és napi 6x étkezem + szénhidrát shake. Már belefáradtam a rágásba, anyagilag sem volt túl nyerő. A maximum, ami után már nem tudtam többet enni, hogy hízzak: 85 kg. Ott megrekedtem.

184 cm vagyok, 34 éves. Apróbb tippek érdekelnének. Többször keveset, kevesebbszer többet, valami anyagcsere lassító vagy nem tudom már...

De nincs kedvem ezek miatt újra elkezdeni, mert a végén csontváz leszek úgyis. (70 kg-ra áll be a testem)



2017. dec. 8. 14:27
 1/3 anonim válasza:
Annyit egyel h tele legyel ne annyit h jol lakj. Nassolj, vegyel tomegnovelot es idd edzes nelkul. Ganaralt a hizas ;)
2017. dec. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
EGyél többet. Meki,csoki,mogyi,cukor stb könnyen megvan. De ha cukrosan étkezel több az inzulin is ami építő hormon.
2017. dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz cukrot enni, és eddig még nem kísérleteztél vele, akkor emeld meg a zsírbeviteled. Sokkal könnyebben be tudsz vinni zsírból több kalóriát, mint szénhidrátból. Mehet mindenféle vöröshús is (van köztük elég sok olcsó), vaj, avokádóhegyek, ami tetszik. Ha nem megy a napi 6* étkezés, akkor inkább egyél többet kevesebbszer.
2017. dec. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!