Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes venni kókuszzsírt...

Érdemes venni kókuszzsírt vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Többen írták, hogy egészségesebb és jobb vele sütni mint a sima olajjal.Valaki azt írta, hogy nem érdemes megvenni mert káros és elég ha a sima olajból egy minimális mennyiséget használunk.


Ti használjátok vagy vennétek?



2017. dec. 31. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Természetesen egészséges, az a numero 1. Akinek nem futja rá, használjon disznózsírt. Az is jobb, mint az olajak.
2017. dec. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sütéshez alap a kókuszzsír.A stabilabb kötése miatt a hőkezelés hatására sem lesz belőle transzzsír mint a napraforgó olajból ami a szív és az egészséges étrend egyik legnagyobb ellensége.
2017. dec. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdemes megvenni a kókuszzsírt, semmiképpen nem felesleges erre a pénz kidobás. Amíg közel volt hozzám ez az üzlet, addig mindig ott vettem Kókuszzsírt. Mióta megszüntették ezt az üzletet, azóta nem vettem ilyen árút. Helyette olíva szűz olajat szoktam vásárolni. Azért végleg nem mondtam le róla. Ha lehet, akkor majd rendelek, mert erre van lehetőségem.
2017. dec. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!