Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Járjak már edzőtetembe vagy...

Járjak már edzőtetembe vagy még felesleges?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok egy éve elkezdtem edzeni itthon és áttértem az egészséges életmódra,fogytam vele 13kg-ot. Az lenne a kérdésem hogy menjek e el edzőterembe vagy várjak 16 éves koromig mert az olvastam hogy 16 éves kortól javasoltak a komolyabb súlyzós edzések. Egyébként sajat testsulyos gyakorlatokat végzek azonkìvűl van még egy 8kg os kettlebellem és 2×2kg os kézi súlyom ezekkel is rendszeresen edzek ezenkivul meg HIIT edzést is csinalok.

2017. júl. 5. 18:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Mostmár egyébként csak a formálódás, izmosodás a célom és hogy jó erőlétben legyek :)
2017. júl. 5. 18:57
 2/7 anonim ***** válasza:
en a helyedben megvarnam a 16ot. de nagyra tartom a kitartasod.
2017. júl. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj még vele. Amiket eddig leírtál nagyon jók, nem tudom milyen rendszeresen és mennyit edzel, de figyelj a pihenésre is! :) Persze nem visszafogni akarlak az edzéstől, de fontos hogy ne hanyagold el a regenerálódásra szánt pihenést, csak ne hajtsd túl magad. A lelkesedés maradjon! :)
2017. júl. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tudod mit csinálsz, nyugodtan menj. Miért kéne várni, nincs logikája. Valaki ennyi évesen fizikai munkát végez, most akkor azt se csinálja mert lány vagy mert fiatal?
2017. júl. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát kicsif félek igazabol, hogyha elmennek akkor az emberek hogy viszonyulnának hozzám hogy ilyen fiatak vagyok, meg igazabol nem is tudom hogyan kezdenék hozzá ha összeszedném a bátorságom és elmenjek..
2017. júl. 5. 20:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezzel ne törődj, nem fognak foglalkozni veled. Ne csúcsidőben menj kezdetnek. Mondjuk hétvégén nyitásra, ha reggel 8-kor már nyit. Olyankor alig vannak
2017. júl. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én öt éve járok terembe, ha nem csinálsz hülyeséget, nem néznek ki:D

Ha vannak jófej emberek, akár segíteni is tudnak.

18/L

2017. júl. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!