Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha ezek az eredményeim:guggolá...

Ha ezek az eredményeim:guggolás 70.5kg*5, fekvenyomás 60.5kg*5 és felhúzás 90.5kg*5, akkor kb. májusig és év végéig milyen erőszintet érhetek el ennél a 3 gyakorlatnál?

Figyelt kérdés
2018. jan. 1. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet tudni:D Rakjad magad oda edzésen,legyen azért egy jó étrended :D meg brutalis edzések,ajánlom a tsm-et én nem csalódtam benne.4 hónap alatt a fekvenyomásom 70ről felugrott 100ra(1et nyomok 100ba)
2018. jan. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Számolj havi 5-10kg erősödést. Szóval guggolás kb. 110-120kg, felhúzás 130-140kg, fekvenyomás pedig 90-100kg. De ezek csak kb. számok, meg lehet valamiben jó vagy és könnyebben fejlődsz benne, mint más gyakorlatokban. Sok mindentől függ, hogy te mennyit fogsz erősödni, és egy idő után le is lassul fog lassulni, szóval csak az elején tartható ez a gyors ütem.
2018. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!