Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés közbeni hirtelen lüktető...

Biohazardxxx kérdése:

Edzés közbeni hirtelen lüktető fejfájás?

Figyelt kérdés
Éppen fekvenyomtam edzésen és nagyon erölködtem, majd arra lettem figyelmes hogy a tarkom felett egy tenyérnyi ponton lüktet a fejem és iszonyatosan fáj. Szinte majdnem leestem a padrol és 5-10 percig nem mertem felállni sem. 2 napig éreztem és most az 5. napra enyhült mondhatni eltünt, de szex közben még igy is lüktet. persze edzeni nem merek vele menni. Lehet hogy elpattant egy ér vagy mi lehet a probléma. ami segithet: táplálkozással folyadékbevitellel nincs gond, de dohányzom napi 1 doboz és keveset alszom napi 5-6 óra és az edzéseim több mint intezzivek.

2018. jan. 2. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Te most komolyan ilyen problémával gyk hoz fordulsz? Ember..menj el orvoshoz most!
2018. jan. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
itt nemtudok elmenni orvoshoz mert nem magyarországon vagyok és csak próbálok minnél több információt begyüjteni olyan emberektől akik voltak már ilyen helyzetbe. leghamarabb 2 hónap mig orvoshoz tudok menni.
2018. jan. 2. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!