Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Üdv! 16/F vékonyak a karjaim....

Üdv! 16/F vékonyak a karjaim. Nem vagyok gyenge. Edzek és egyre erősebb vagyok. De nem erősebb vagy izmosabb akarok lenni csak húsosabb? Van valami módszer amivel jobban néznék ki? (Nem vagyok gyenge. Nincs plusz táp. )

Figyelt kérdés
2018. jan. 4. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyan 2-3 évnyi rendszeresen,intenzív edzés javít majd rajta.
2018. jan. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem akaroo izmosabb lenni csak húsosabb.

Nincs táp.



Kérdező, menjél kapálni inkább.

2018. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Fogya*ékos, edzél ba*zki ki a fa*z nem akarna izmos es eros lenni?
2018. jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most mit nem értetek ezen? Nem csak úgymond erős akar lenni, azt szeretné, hogy látsszon is. Van, aki vézna, azt mégis kapkodja a hátára a cementes zsákokat, de csak jobb érzés lenne testesebbnek is látszani.


Mondjuk a gyúrás és kiadós étkezés együttese szükséges hozzá, ha nincs ételtöbblet, nincs, mi beépüljön, ha nincs növekvő izomtermelés, akkor meg nem épül be, keresztül megy rajtad a többlet, ez van. Aztán majd ha idősebb leszel, fog még javulni a helyzet, ilyen korban kitörni a véznaságból meglehetősen elérhetetlen álom.

2018. jan. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De ő nem akar izmosabb lenni, kérdésben leírta. Paradoxon amit akar...
2018. jan. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem nem az, hogy nem akarok erősödni csak gáz az, hogy vézna vagyok és pl ezét nem is szeretem a rövid ujjas pólóim, de egy erős vagyok a barátaimmal akiknek 2× nagyobb a karjuk..
2018. jan. 6. 11:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Étkezésnek hívják ezt a módszert. Edzés mellett egyél valamivel a kalóriaszükségleted fölött (számold ki kalkulátorral, ha eddig még nem tetted), hogy jobban jöjjön az izom. A megemelt kalóriabevitelnek köszönhetően zsír is jön majd fel (ez törvényszerű), és kevésbé leszel sovány.
2018. jan. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt ne szégyelld, hogy ugyanolyan erős vagy mint a súlycsoporttal fölötted lévők, sőt. Ők a gyengék :D
2018. jan. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!