Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kreatint abba lehet hagyni?

A kreatint abba lehet hagyni?

Figyelt kérdés
Ha 3-4 honapig szedem a kreatint ahogy kell es utana abbahagyom akkor azt a pluszt amit adott elvesztem? Vagy ez csak rovidtavu kreatin szedesre vonatkozik?

2018. jan. 4. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha a kajad rendben volt, akkor az ero es izom nagyresze megmarad, de valamennyi tuti lemegy

Egyebkent nem csak hogy abba lehet hagyni, hanem abba kell hagyni

3-4 honap utan kell 1-2 honap szunet, hogy a szervezet ne szokjon tulsagosan hozza

2018. jan. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Abbahagyhatod, vagy szedhetsz folyamatosan, napi 5g-ot és kész.
2018. jan. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Szedheted folymatosan 2 hónapig. ha tovább szeded, akkor azt veszed majd észre, hogy már nincs hatása rád. Aztán ha kihagyod egy-két hónapig, és megint elkezded, akkor hihetetlenül felfrissíti az izom anyagcserét.


Sőt a HMB-vel együtt még jobb.

Ha meg szedsz hozzájuk A.AKG-t, esetleg citrulin malátot, akkor az ereid is kitágulnak a keletkező Nitrogénmonoxidtól és nem fáradsz még annyira sem.


A fehérje alkotó enzimek pótlására is érdemes közben oda figyelni és a folyadék és a só pótlás még nagyon fontos! Ha izomgörcsre hajlamos valaki, akkor a Káliumból kell még keveset hozzátenni, ami sok féle növényben gyümölcsben is megtalálható, mint pl a paradicsomban, de a babban lencsében és nerm utolsó sorban az izotóniás sport italokban is benne van! :)


Az izo italporból érdemes kicsit sűrübb italt keerni és abból csak egy két kortyot jó inni, aztán tiszta vízzel leöblíteni. legalább is nekem így jött be. Alőtte próbáltam csak egy hígabb izo löttyöt keverni, hogy egy ivással letudjam a vizet és a sókat, de úgy alig tudtam meginni, nem ízlett. A só és egy kevés szénhidrát és a víz is sokat dob, egy kiadós izzadás (só és folyadék vesztés után).


A kretinnál meg két hónap után ki kel hagyni, ha utána akarod, hogy megint hatása legyen.


Volt amikor tavasszal elkezdtem szedni a kereatint és ősszel már ugyanolyan fáradt voltam, mint máskor nélküle. Aztán kihagytam egy hónapot és amikor elkezdtem szedni, kb három nap után olyan helyeken tekertem fel lassan de folyamatosan, ahol máskor csak toltam (bringát).

2018. jan. 5. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem adott semmi "pluszt" csak hidratáltságot az izmoknak... semmi más hatása nincs.
2018. jan. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#3 igen ezt hívják placebo-nak...
2018. jan. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet de nem muszaj. Nincs semmi bizonyitek vagy pelda a folyamatos szedes karos hatasaira. Nem csodaszer vagy dopping.
2018. jan. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amikor abbahagytam, valamennyire kisebbek lettek az izmaim, és volt minimális erővesztés is.

Abba lehet hagyni, sőt, én úgy tudom, hogy kell is pihentetni

2018. jan. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell, mivel nincs olyan mellékhatása ami a folyamatos szedéssel jár. Amit írsz az meg azért van mert a magas kreatinszint vizet tart vissza az izomszövetben, ami a méretet és az erőt is befolyásolja (túlhidratálás).
2018. jan. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"4# Nem adott semmi "pluszt" csak hidratáltságot az izmoknak... semmi más hatása nincs."


Viszont az anyagcsere sokkal könnyebben meg végbe a hidratáltabb környezetben. Ez a lényege! :)


Egy teljesen biztos, nem placebo hatás, hanem a hidratált környezet anyagcsere javító hatása érvényesül.


Viszont ha két hónap után nem hagyjuk el, akkor egyre kevésbé fog hatni, ezt is kipróbáltam és tényleg ki kell hagyni. Különben a végén már egyáltalán nem lesz hatása a folyamatos szedés közben, csak ha kihagyod legalább egy hónapra vagy többre.

2018. jan. 7. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!