Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elipszis vs. Taposógép?

Elipszis vs. Taposógép?

Figyelt kérdés

Melyik hatásosabb zsírégetésre?

Valamint csak magától a taposógéptől szép kerek fenekem lesz, vagy kell még mellé valamilyen erősítőedzés kifejezetten arra a részre?



2018. jan. 6. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Elég a taposógép. Sőt elég, ha csak mellé állsz, már attól szép izmos lesz a popsikád. :)


Édes mindegy, hogy melyiken lötyögsz. Zsírégetésre diéta kell, izomépítéshez súlyzós edzés.

2018. jan. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Természetesen diétázom kedves kommentelő 5hónapja (ment is le szépen), sőt van otthon elipszis gépem is, amin 1órát szoktam aerobozni esténként. Csak kíváncsi lettem volna, hogy érdemes-e vennem egy taposógépet is, vagy elég az elipszis.

De akkor innentől kezdve majd mellé állok, köszönöm...

2018. jan. 6. 13:24
 3/8 A kérdező kommentje:
Más vélemény esetleg?
2018. jan. 6. 13:27
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Mégis mit nem értesz azon, hogy diétázz és súlyzós edzés kell az aerob/kardió mellé? Helyi zsírégetés sincs. Szívesen.
2018. jan. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Futás
2018. jan. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Maradhat az elipszis tréner, ha fogyni akarsz felesleges. Viszont ha terembe nem akarsz járni, akkor már otthon végeznék valamilyen edzést az elipszis tréner mellé heti 2-3x.

Egyébként ha nem megy már le a súlyodból, akkor csökkentsd a kcal-t.

2018. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

És te mit nem értesz azon, hogy tudom, hogy nincs helyi zsírégetés, ahogy a kérdésemben is leírtam. A kérdés nem ez volt, hanem az hogy melyik hatásosabb.

Köszönöm a válaszokat

2018. jan. 6. 15:59
 8/8 A kérdező kommentje:
Elnézést, látom, hogy nem írtam, hogy tudom, hogy nincs helyi zsírégetés, csak akartam
2018. jan. 6. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!