Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fél év edzés alatt csak két...

Fél év edzés alatt csak két kilót híztam, mit csináltam rosszul?

Figyelt kérdés

Szóval nyáron kezdtem el edzeni 180 centisen és 58,5 kilósan, most fél évvel később, eléggé szálkás vagyok, viszont csak 2 kilóval vagyok több és még mindig baromira vékonynak érzem magam.

Mit csináltam rosszul?



2018. jan. 7. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Leírhatnád a kajád és az edzésterved.

Egyébként mikor elkezdtem fél év után nekem is +2kg-ot mutatott a mérleg, de kinézetre meg jóval másabb volt a testem.

2018. jan. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs étrended és keveset eszel. Fél év alatt kezdőként simán feljöhetett volna akár 7-8kg is normális étrend mellett
2018. jan. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Edzés: Háromszor egy héten, nem igazán tudom a gyakorlatok nevét.


Mell/váll/tricepsz:

Fekvenyomás

Tárogatás

Dips

Csigás lehúzás

Oldalemelés


Hát/bicepsz

Felhúzás

Húzódzkodás

Evezés

Bicepsz kézi súlyzóval

Lehúzás


Láb

Guggolás 6x10

Combhajlító gép

Vádligép


A guggoláson kívül mindenből 4x10-et próbálok csinálni, abból hatot.


Kajálni azt eszem, amit itthon főznek, meg iszom naponta egy adag fehérjét.

2018. jan. 7. 14:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdésedben ott lapul a válasz: az a fajta alkat vagy, aki szinte képtelen súlyt felszedni, és egy köhögéstől is lemegy róla, amiért hónapokig küzdött. Én arra a 2 kilóra is azt mondom, hogy elismerésem! Légy türelemmel, idősebb leszel, jobban fog menni, meg aztán fogadd meg a többiek étkezési tanácsait. Valahogy meg kell tanulni fokozatosan még többet enni, úgy, hogy ne legyen belőle hasfájás, gyomorbántalmak, meg ne menjen minden keresztül rajtad.
2018. jan. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tipp: Béres csepp. Amikor nekiállok szedni, mindig 4-5 kiló felmegy. Aztán néha ott is marad...
2018. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"azt eszem amit itthon főznek" meg is válaszoltad a kérdést. Nem eszel eleget és amit eszel abba is kevés feherje és szénhidrát van.
2018. jan. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!