Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ma mell mellé tricepszeztem,...

Ma mell mellé tricepszeztem, na de melyik izomcsoport mellé tegyem a bicepszet?

Figyelt kérdés
Ez esett jól, és amúgy is változtatni kell néha, de vall mellé befer a bicepsz? Vall-bicepsz. Hm sosem hallottam még. Hülyeség? Vagy inkább tegyem a hát mellé? De addigra meg már lefarad a bicepsz kicsit
2018. jan. 9. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Micsoda problémák..
2018. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fáradjon le nyugodtan az a bicepsz, nem lesz baja.
2018. jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én az alapján edzek amit még Cortez javasolt anno. A B A B napok. A nap mell-hát-váll, B nap Tricepsz-Bicepsz-láb. Hasazni pedig mindig lehet :D

Én így is fejlődök.

2018. jan. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát mellé jobb. De ha ez egyszer csinálod így, akkor teljesen mindegy, mehet a váll mellé is.
2018. jan. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Erre szeretnék raalni. Akkor lesz hát. És a váll? Akkor azt meg csak egybe kell a lábbal.
2018. jan. 10. 08:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért a lábbal rakdnád össze a vállat? Ha rendesen megedzed a lábadat, akkor már nemigen lesz erőd még vállazgatni is. De próbáld ki, kísérletezz még egy kicsit. A vállat szerintem tedd be a mell és tricepsz mellé, a lábhoz vizonyítva amúgy is túl kicsik ahhoz, hogy egy külön alkalmat szentelj nekik, ha heti 3* mész el edzeni.
2018. jan. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!