Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi rendszerességgel edzem,...

Napi rendszerességgel edzem, egyik nap míg futok másnap konditeremben edzek bizonyos súlycsoportokra. Napi 3x étkezem ugyanazon időpontokban, még sem sikerül leadni a kilókat és tegnap még meg is kaptam hogy híztam. Mit kellene tennem, ennem?

Figyelt kérdés
...

2013. jan. 27. 17:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%

Miért írjuk (néhányan) hogy az edzés, mozgás nincs egyenes arányban a fogyással?

Miért írjuk, hogy nem kellene gabonákat, tejtermékeket enni?


Egyébként mit értesz bizonyos súlycsoportokra edzés alatt?


Egyél zöldségeket, húsokat, ezeket kellene enned. Gyümölcsöket is, hogyne de nem az az alap.


Egyébként eddig hogyan ettél, azon túl hogy 3x egy nap? A "szálkásító" diéták mindig kalóriákat néznek, általában napi 6-8 étkezést ajánlanak.

Az nem hiba, hogy nem ilyet követtél, de hasznos lenne tudni hogy mi szerint táplálkoztál.

2013. jan. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tápmúves! A szálkásító diéták nem kalóriát ír sokkal inkább szénhidrát/fehérje/zsír arányokat. a kalóriát csak mellékesen írja ha esetleg az egyiket összetevőn változtatni akarna. Csak egy példa ha a szénhidrát egy részét zsírra cserélnéd akkor ott tudni kell hogy a zsír 2x annyi kalória.
2013. jan. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

abban tök igaza van TH-nek, hogy ha szar a kajád, edzhetsz bármennyit...


ha nem is táplálkozol teljesen paleo szerint, a húsokat és zöldségeket (plusz gyümölcsöket mértékkel) akkor is az első helyen kellene enni egy egészséges életmódra építő diétában.

2013. jan. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

bizonyos súlycsoportok:

Mellizom-bicepsz

hátizom-tricepsz

vállizom-csuklya

hasizom


Reggeli

7kor: 2 szelet kenyér vagy 3 kifli vagy 2 zsemle valami felvágottal

Ebéd

12.30kor: Menzán vagyok mindig az adott ebédet, úgy hogy a tányért is kinyalom :D (kenyeret nem eszek hozzá)

Vacsora

17kor: általában húsféléket rizzsel krumplival tésztával. de keveset. rántott csirke, sült máj, rántott hús... ilyesmik.

2013. jan. 27. 17:37
 5/15 anonim ***** válasza:

Izomcsoport teee, nem súlycsoport.

Nem éppen a legjobb kajaösszeállítás, főleg a menzakoszt diétaszempontjából, de kifkis dolog sem a legjobb, viszont azt megértem hogy anyu, apu fizeti a kajád tehát ez van, de próbálj velük beszélni a változtatáson, fogyás akkor fog bekövetkezni ha diétás az étrended.

Viszont ha azt kaptad hogy híztál, mivel írtad hogy edzel az bizony valószínűleg izomgyarapodás lesz.

Nagyon, DE NAGYON leegyszerűsítve súlyzós edzés mellett ha több a tápanyagbeviteled izmosodsz, ha kevesebb szálkásodsz.

(izom mellé jöhet zsír is, sőt szokott is jönni tömegnövelés alatt)

2013. jan. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de ez úgy szar, ahogy van.


tele van keményítővel, gyorsan felszívódó szénhidráttal. zöldség, gyümölcs sehol. ha hús, akkor paníros, zsíros. ezzel az étrenddel sajnos nem fogsz fogyni, hiába mozogsz. tudom, hogy nem mindig van rá lehetőség, hogy kiegyensúlyozottan egyen az ember, de kevés pénzből is meg lehet oldani, csak ügyesen kell összeválogatni.

2013. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Egész nap az említett szénhidrátot (keményítőt eszed).


Ezen kívül az ég világon semmi probléma nincs, csak így ne számíts fogyásra.


Igen, tápanyagokat néz. És jobb helyeken leírják hogy fehérjére és zöldségre van szükség, nem pedig keményítőre (ennyit a szénhidrát bevitelről). Az egész pedig a kalóriamérleg szerint történik: "csak akkor fogyhatsz ha a szervezet kalória deficitben van".

Én erről írtam. És természetesen nem értek egyet vele, ha ez kérdés lenne.

2013. jan. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

súlycsoport ... hoppá xd


fehérje zöldség - azaz kukoricásborsós rizs?! :D


konkrétan mondjatok diétás ételeket, mert egyáltalán nem értek én ehhez.

mondjátok hogy egyek húst, de valamelyikőtök szerint rossz húst eszek... mi számít akkor ehető húsnak? :)


az ebéd az fix, azon nem tudok változtatni.

de a reggeli, vacsorán képes vagyok. csak mondjátok hogyan :)

2013. jan. 27. 18:00
 9/15 anonim ***** válasza:
kukoraci, borsó, rizs nem nevezhető fehérjeforrásnak, még ha van is benne valamennyi. A legjobb természetes fehérjeforrás a sovány hús, hal.
2013. jan. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
grillezett, főtt húsok (csirkemell lenne a legjobb), panírt felejtsd el. sovány túró, sovány sajtok, tonhal konzerv saját lében. gomba. ezek jó fehérjeforrások. egyél még olajos magvakat esetleg (1-1 marékkal csak) és sok zöldséget, mértékkel gyümölcsöt. fehérlisztes cuccokat cseréld teljes kiőrlésűre vagy zabpehelyre.
2013. jan. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!